Vikšro valdymo svirtis ESEN SKV 69SKV083
GamintojasNerastas
Kodas69SKV083
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
kairė
montavimo vieta
priekinė ašis
porinis gaminio numeris
69SKV084
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Tinka automobiliams: NISSAN JUKE, JUKE Van, LEAF, PULSAR hečbekas
Detali informacija:
NISSAN JUKE (F15) 1.2 DIG-T (85kW, 2014.05 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi (81kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 (69kW, 2013.01 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 (83kW, 2018.07 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 (86kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T (140kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 4x4 (140kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO (147kW, 2012.11 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 4x4 (147kW, 2013.02 > 2014.07)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS (160kW, 2014.08 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 (157kW, 2014.08 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 LPG (80kW, 2018.09 > .)
NISSAN JUKE Van (F15) 1.6 (140kW, 2013.03 > .)
NISSAN JUKE Van (F15) CVTC (86kW, 2013.03 > .)
NISSAN JUKE Van (F15) dCi (81kW, 2010.06 > .)
NISSAN LEAF (ZE0) Electric (80kW, 2010.11 > .)
NISSAN PULSAR hečbekas (C13) 1.2 DIG-T (85kW, 2014.10 > .)
NISSAN PULSAR hečbekas (C13) 1.5 dCi (81kW, 2014.10 > .)