Oro filtras MANN-FILTER C331600/2
GamintojasMANN-FILTER
KodasC3316002
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]515
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
filtro įdėklas
Išorinis skersmuo [mm]
327
vidinis skersmuo 1 [mm]
10,5
vidinis skersmuo 1 [mm]
11
vidinis skersmuo [mm]
216
vidinis ø 1 [mm]
10,5
vidinis ø [mm]
216
Detali informacija:
IVECO EUROSTAR LD 190 E 40 (294kW, 2000.09 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 190 E 43, LD 190 E 43 P, LD 190 E 43 FP (316kW, 1999.11 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 190 E 47 (345kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 190 E 52 (378kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 240 E 47 PS (345kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 240 E 52 PS (378kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 260 E 43 Y/PS, LD 260 E 43 FP (316kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 260 E 47 (345kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 260 E 48 Y/PS (353kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 260 E 52 (378kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 440 E 43 T/P (316kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 440 E 43 TX/P (316kW, 1999.11 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 440 E 47 T/P (345kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 440 E 47 TZ (345kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 440 E 48 T/P (353kW, 2001.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 440 E 52 T (378kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROSTAR LD 440 E 52 TZ (378kW, 1993.01 > 2002.02)
IVECO EUROTECH MP 190 E 40 /P (294kW, 2001.01 > .)
IVECO EUROTECH MP 190 E 43, 190 E 43 /P (316kW, 2001.01 > .)
IVECO EUROTECH MP 260 E 43 Y, 260 E 43 Y/P (316kW, 1999.11 > .)
IVECO EuroTech MP 4300 (316kW, 2002.01 > .)
IVECO EUROTECH MP 440 E 43 T, 440 E 43 T/P (316kW, 1999.11 > .)
IVECO EUROTECH MP 440 E 43 TX/P (316kW, 1999.11 > .)
IVECO EUROTRAKKER MP 190 E 38 W Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 190 E 44 W Cursor (324kW, 2000.09 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 260 E 38 H Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 260 E 38 W Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 260 E 44 H Cursor (324kW, 2000.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 260 E 44 H Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 260 E 44 W Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 340 E 38 H Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 340 E 38 HB Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 340 E 44 H Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 340 E 44 HB Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 380 E 38 H Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 380 E 38 HB Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 380 E 38 W Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 380 E 44 H Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 380 E 44 HB Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 380 E 44 W Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 410 E 38 H Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 410 E 38 HB Cursor (280kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 410 E 44 H Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 410 E 44 HB Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 440 E 38 HT Cursor (279kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 440 E 44 HT Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 720 E 38 HT Cursor (279kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 720 E 44 HT Cursor (324kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 720 E 48 HT Cursor (354kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO Stralis AS 440S54, ES 440S54 (397kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AD 190S40, AT 190S40 (294kW, 2003.03 > .)
IVECO STRALIS I AD 190S43, AT 190S43 (316kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 260S40, AT 260S40 (294kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 260S43, AT 260S43 (316kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 440S40, AT 440S40 (294kW, 2003.03 > .)
IVECO STRALIS I AD 440S40, AT 440S40 (294kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 440S43, AT 440S43 (316kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AS 190S40 (294kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 190S43 (316kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 190S48 (353kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 260S40 (294kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 260S43 (316kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 260S48 (353kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 260S54 (397kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 440S40 (294kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 440S43 (316kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 440S48 (353kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AS 440S54 (397kW, 2002.02 > .)
IVECO STRALIS I AT 440S43 (316kW, 2003.06 > .)