                                COFLE                                                92.1.RE007, N
Trosas, stovėjimo stabdys COFLE 92.1.RE007
GamintojasNerastas
Kodas921RE007
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis 1 [mm]
1520
ilgis 2 [mm]
1380
OE numeriui
365312075R
stabdžių tipas
Stabdžių diskas/trinkelės
Analogai kodai: 365312075R6000617626
Detali informacija:
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 1.6 dCi 115 (JGMD) (85kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 1.6 dCi 120 (JGMB) (88kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 1.6 dCi 120 (JGMS) (89kW, 2019.01 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 1.6 dCi 125 (JGMH) (92kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 1.6 dCi 140 (JGMA) (103kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 1.6 dCi 145 (JGMG) (107kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 1.6 dCi 90 (JGME) (66kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 1.6 dCi 95 (JGMR, JGMJ) (70kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 2.0 dCi 120 (JGMN) (88kW, 2019.06 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 2.0 dCi 145 (JGML) (107kW, 2019.06 > .)
RENAULT TRAFIC III autobusas (JG_) 2.0 dCi 170 (JGMM, JGMV) (125kW, 2019.06 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 1.6 dCi 115 (FGMD) (85kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 1.6 dCi 120 (FGMB, FGMC) (88kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 1.6 dCi 120 (FGMK) (89kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 1.6 dCi 125 (FGMH) (92kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 1.6 dCi 140 (FGMA, FGMC) (103kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 1.6 dCi 145 (FGMG) (107kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 1.6 dCi 90 (FGME) (66kW, 2014.05 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) (70kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 2.0 dCi 120 (FGMN) (88kW, 2019.06 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 2.0 dCi 145 (FGML) (107kW, 2019.06 > .)
RENAULT TRAFIC III komercinis (FG_) 2.0 dCi 170 (FGMM, FGMV) (125kW, 2019.06 > .)
RENAULT TRAFIC III plokščiadugnis / važiuoklė (EG_) 1.6 dCi 120 (EGMB) (88kW, 2014.06 > .)
RENAULT TRAFIC III plokščiadugnis / važiuoklė (EG_) 1.6 dCi 125 (EGMH) (92kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III plokščiadugnis / važiuoklė (EG_) 1.6 dCi 140 (EGMA) (103kW, 2014.06 > .)
RENAULT TRAFIC III plokščiadugnis / važiuoklė (EG_) 1.6 dCi 145 (EGMG) (107kW, 2015.07 > .)
RENAULT TRAFIC III plokščiadugnis / važiuoklė (EG_) 2.0 dCi 145 (EGML) (107kW, 2019.06 > .)