                                TEDGUM                                                TED51140, T
Stebulės laikiklio įvorė TEDGUM TED51140
GamintojasTEDGUM
KodasTED51140
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
2
ilgis 1 [mm]
24
ilgis 2 [mm]
14
Išorinis skersmuo [mm]
47
montavimo vieta
apatinis
montavimo vieta
priekinė ašis
priekis
vidinis skersmuo [mm]
35,5
vidinis skersmuo [mm]
36
Analogai kodai: 54464CY00B
Detali informacija:
NISSAN JUKE (F15) 1.2 DIG-T (85kW, 2014.05 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi (81kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 (69kW, 2013.01 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 (83kW, 2018.07 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 (86kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T (140kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 4x4 (140kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO (147kW, 2012.11 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 4x4 (147kW, 2013.02 > 2014.07)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS (160kW, 2014.08 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 (157kW, 2014.08 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 LPG (80kW, 2018.09 > .)
NISSAN JUKE Van (F15) 1.6 (140kW, 2013.03 > .)
NISSAN JUKE Van (F15) CVTC (86kW, 2013.03 > .)
NISSAN JUKE Van (F15) dCi (81kW, 2010.06 > .)
NISSAN LEAF (ZE0) Electric (80kW, 2010.11 > .)
NISSAN LEAF (ZE1) Electric (110kW, 2017.08 > .)
NISSAN LEAF (ZE1) Electric (160kW, 2019.01 > .)
NISSAN NV200 / EVALIA autobusas e-NV (ME0M) (80kW, 2014.07 > .)
NISSAN NV200 komercinis e-NV (ME0N) (80kW, 2014.05 > .)
NISSAN PULSAR hečbekas (C13) 1.2 DIG-T (85kW, 2014.10 > .)
NISSAN PULSAR hečbekas (C13) 1.5 dCi (81kW, 2014.10 > .)
NISSAN PULSAR hečbekas (C13) 1.6 DIG-T (140kW, 2015.02 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (76kW, 2008.07 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (78kW, 2007.02 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (81kW, 2010.11 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 (84kW, 2007.02 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 (86kW, 2010.11 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi (96kW, 2011.10 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi visų ratų pavara (96kW, 2011.10 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 LPG (86kW, 2010.11 > 2013.12)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 (104kW, 2007.02 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi (110kW, 2007.02 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi visų ratų pavara (110kW, 2007.02 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 visų ratų pavara (104kW, 2007.02 > .)
NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 1.6 CVTC (86kW, 2013.03 > 2014.04)
NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 1.6 dCi (96kW, 2013.03 > 2014.04)
NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 2.0 (104kW, 2013.03 > 2014.04)
NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 2.0 dCi visų ratų pavara (110kW, 2013.03 > 2014.04)
NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 2.0 visų ratų pavara (104kW, 2013.03 > 2014.04)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.2 DIG-T (85kW, 2014.02 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 dCi (96kW, 2014.02 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 (J11E) (106kW, 2014.06 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) (106kW, 2015.10 > .)
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 (103kW, 2008.06 > 2013.11)
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 (104kW, 2007.06 > 2013.11)
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 (110kW, 2007.06 > .)
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 (127kW, 2007.06 > 2013.11)
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 (130kW, 2009.10 > .)
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD (103kW, 2008.06 > 2013.11)
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD (104kW, 2007.03 > .)
NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (124kW, 2007.06 > 2013.11)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.3 DIG-T (118kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi (T32) (96kW, 2013.12 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) (96kW, 2013.12 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 DIG-T (T32) (120kW, 2015.06 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (96kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (110kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (120kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 (T32) (106kW, 2014.09 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) (106kW, 2014.09 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi (T32) (130kW, 2016.10 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) (130kW, 2016.10 > .)
NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi (110kW, 2011.01 > 2014.02)
NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi 4x4 (110kW, 2013.01 > 2014.02)
NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi 4x4 (127kW, 2013.03 > 2014.02)
NISSAN X-TRAIL VAN (T32) dCi 4x4 (96kW, 2014.04 > .)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (127kW, 2013.07 > .)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (HY0K) (110kW, 2008.09 > .)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) (127kW, 2008.09 > .)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) (110kW, 2008.09 > .)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 (HY0C, HY0N) (126kW, 2008.09 > .)
RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) (126kW, 2008.09 > .)