Stūmoklis MAHLE 039PI00115002
GamintojasMAHLE
Kodas039PI00115002
Kokybės klasėAukščiausia
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
cilindro anga [mm]
85,50
gamybos numeris
85 L 175
ilgis [mm]
74,7
įpjovos gylis 1 [mm]
13,45
įpjovos skersmuo [mm]
52,5
Kaiščio skersmuo [mm]
30
komponento numeris
1. ET 2.0 CrK
komponento numeris
2. M 2.00 IFU
3. DSF 2.00 Cr
mechanizuota
su išpjova alyvos purkštukui
Neto svoris [g]
936
pakuotės aukštis [cm]
pakuotės ilgis [cm]
9,5
pakuotės plotis [cm]
9,50
Papildomas straipsnis / informacija 2
su aušinimo kanalu
su stūmoklio žiedo laikikliu
paviršius
padengta
švaistiklio brėžinys
trapezoidal Connecting Rod
varžto ilgis [mm]
68
varžto Ø [mm]
30
vožtuvo kišenės gylis 1 [mm]
0,38
Detali informacija:
CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi (115kW, 2007.02 > .)
CITROEN C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.2 HDi (115kW, 2009.01 > .)
CITROËN C-CROSSER Van (VU_) 2.2 HDi (VU4HNH) (115kW, 2007.06 > 2012.12)
CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi (120kW, 2006.05 > .)
CITROEN C5 II (RC_) 2.2 HDi (125kW, 2006.04 > .)
CITROEN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HPE, RE4HP2, RE4HRE, RE4HR2) (120kW, 2006.05 > .)
CITROEN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HTE, RE4HT2) (125kW, 2006.04 > .)
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi (RD4HTH, RD4HPH, RD4HRH, RD4HSH) (120kW, 2009.04 > 2011.12)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi (RW4HTH) (125kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 165 (120kW, 2008.02 > .)
CITROEN C6 (TD_) 2.2 HDi (120kW, 2006.06 > .)
CITROEN C6 (TD_) 2.2 HDi (125kW, 2006.06 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (120kW, 2007.06 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (125kW, 2006.06 > .)
FIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet (125kW, 2008.03 > 2011.06)
FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD (120kW, 2008.03 > 2011.06)