SKF                                                VKDS941002, SKF, VKDS941002, auto detalė
SKF VKDS941002
Aukštos kokybės SKF VKDS941002 nuo SKF. Prekės kodas: VKDS941002. Užtikriname greitą pristatymą!
GamintojasSKF
KodasVKDS941002
Kokybės klasėAukščiausia
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
129
porinis gaminio numeris
VKDS 941002
strypas / statramstis
stabilizatoriaus traukė
Analogai kodai: 4883012070
Tinka automobiliams: LEXUS CT, HS; TOYOTA AURIS, AURIS Hečbekas, AURIS Universalas
Detali informacija:
LEXUS CT (ZWA10_) 200h (ZWA10_, ZWA10R) (100kW, 2011.09 > .)
LEXUS HS (ANF10) 250h (ANF10) (139kW, 2009.09 > 2012.12)
TOYOTA AURIS (_E18_) 1.2 (NRE185_, NRE185R) (85kW, 2015.03 > .)
TOYOTA AURIS Hečbekas (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150) (66kW, 2007.03 > 2012.09)
TOYOTA AURIS Universalas (_E18_) 1.2 (NRE185_, NRE185R, NRE185H) (85kW, 2015.03 > .)
TOYOTA AURIS Universalas (_E18_) 1.3 Dual-VVTi (NRE180_) (73kW, 2013.07 > .)
TOYOTA AURIS Universalas (_E18_) 1.4 D-4D (NDE180_) (66kW, 2013.07 > .)
TOYOTA AURIS Universalas (_E18_) 1.6 (ZRE185_) (97kW, 2013.07 > .)
TOYOTA AURIS Universalas (_E18_) 2.0 D-4D (ADE186_) (91kW, 2013.07 > .)