                                SKF                                                VKDS321550B, SKF,
Vikšro valdymo svirtis SKF VKDS321550B
GamintojasSKF
KodasVKDS321550B
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
medžiaga
ketus
Papildomas straipsnis / informacija 2
su atrama/vairo traukle
porinis gaminio numeris
VKDS 321549 B
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Tinka automobiliams: AUDI Q7, Q7 Van; VW TOUAREG
Detali informacija:
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro (155kW, 2006.03 > 2010.05)
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro (165kW, 2009.06 > 2012.05)
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.03 > 2008.05)
AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro (176kW, 2007.11 > .)
AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro (206kW, 2006.08 > 2010.05)
AUDI Q7 (4LB) 4.2 FSI quattro (257kW, 2006.03 > 2010.05)
AUDI Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro (250kW, 2009.05 > .)
AUDI Q7 (4LB) 6.0 TDI quattro (368kW, 2008.09 > .)
AUDI Q7 Van (4LB) 3.0 TDI quattro (155kW, 2006.03 > 2010.05)
AUDI Q7 Van (4LB) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.03 > 2008.05)
AUDI Q7 Van (4LB) 3.0 TDI quattro (176kW, 2007.11 > 2012.05)
AUDI Q7 Van (4LB) 3.6 FSI quattro (206kW, 2006.08 > 2010.05)
AUDI Q7 Van (4LB) 4.2 FSI quattro (257kW, 2006.08 > 2010.05)
AUDI Q7 Van (4LB) 4.2 TDI quattro (250kW, 2007.03 > 2015.08)
AUDI Q7 Van (4LB) 6.0 TDI quattro (368kW, 2008.09 > 2014.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI (120kW, 2003.08 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI (128kW, 2003.01 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 TDI (155kW, 2006.04 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI (165kW, 2004.11 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI (176kW, 2007.11 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI (206kW, 2005.10 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 FSI (257kW, 2006.06 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI (257kW, 2007.08 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 V10 TDI (230kW, 2002.10 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 6.0 W12 (331kW, 2004.08 > 2010.05)