Gofruotoji membrana, kardaninis velenas SNR OBK54.030
GamintojasSNR
KodasOBK54030
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]138
medžiaga
guma
vidinis skersmuo 1 [mm]
26
vidinis skersmuo 2 [mm]
86
Analogai kodai: 8E0498203A8E0498203D
Detali informacija:
ALFA ROMEO AR 8 komercinis (280_) 2.4 D (280) (53kW, 1978.04 > 1986.08)
ALFA ROMEO AR 8 plokščiadugnis / važiuoklė (280_) 2.4 D (280) (53kW, 1978.04 > 1986.08)
AUDI 80 B3 sedanas (893, 894, 8A2) 1.4 (48kW, 1986.08 > 1988.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (125kW, 2001.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (74kW, 2001.05 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 (96kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI (110kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 (120kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 (125kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI (114kW, 2001.08 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro (132kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 (162kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro (162kW, 2000.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (74kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI (110kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (120kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (125kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI (114kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro (132kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (162kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (162kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2009.03)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 2.4 (120kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 2.4 (125kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 2.5 TDI (120kW, 2002.08 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 3.0 (160kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 3.0 (162kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 kabrioletas (8H7) 3.0 quattro (162kW, 2003.05 > 2005.12)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.5 TDI (120kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.5 TDI (120kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 1.8 T (120kW, 2006.01 > 2009.03)
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 (M201) (64kW, 2001.02 > .)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159.AD) (63kW, 1990.03 > 1993.04)
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) (51kW, 1989.05 > 1995.04)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.3 (44kW, 1990.07 > 1992.09)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i (MB1) (83kW, 1994.09 > 1997.01)
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE 2.8 (140.028) (145kW, 1993.01 > 1998.10)
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 350 Turbo-D (140.134) (110kW, 1993.01 > 1998.10)
MITSUBISHI L 300 III autobusas (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) (64kW, 1986.11 > .)
MITSUBISHI L 300 III autobusas (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W) (83kW, 1996.07 > .)
MITSUBISHI L 300 III komercinis (P0_V, P1_V, P2_V) 2.0 (P03V, P13V) (64kW, 1986.11 > .)
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i (54kW, 1986.06 > 1990.10)
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i 12V (66kW, 1986.06 > 1990.10)
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) (110kW, 1990.06 > 1994.02)
PEUGEOT 305 I (581A) 1.5 (54kW, 1979.11 > 1982.09)
VOLVO S60 I (384) 2.0 T (132kW, 2001.09 > 2010.04)