amortizatorius SNR SA9661107
GamintojasSNR
KodasSA9661107
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
amortizatoriaus dizainas
teleskopinis amortizatorius
amortizatoriaus montavimo tipas
viršutinė kilpa
amortizatoriaus sistema
dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus tipas
dujų slėgis
maks. ilgis [mm]
470
min. ilgis [mm]
355
montavimo vieta
galinė ašis
stūmoklio koto skersmuo [mm]
48
stūmoklio skersmuo [mm]
12
Detali informacija:
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.2 THP 110 (SHHNZ6) (81kW, 2015.01 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 (SH8FSC, SH8FP0, SH8FP6) (70kW, 2009.02 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 LPG (SH8FN0) (70kW, 2012.01 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2015.01 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi (66kW, 2009.02 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi (80kW, 2009.02 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2010.05 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 115 (84kW, 2013.01 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDI 90 (68kW, 2010.07 > .)
CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 VTi 115 (SH5FP0, SH5FP8) (84kW, 2009.07 > .)
CITROEN C3 PICASSO (SH_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2009.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (54kW, 2007.12 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (55kW, 2008.08 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (65kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (70kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (72kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 BiFuel (54kW, 2007.08 > 2013.12)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (80kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (110kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (115kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi (88kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (66kW, 2006.02 > 2013.10)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (80kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V (88kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (110kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (115kW, 2009.10 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (80kW, 2007.02 > .)
PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 207 hečbekas (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW, 2007.04 > .)
PEUGEOT 207 hečbekas (WA_, WC_) 1.6 HDi (66kW, 2007.04 > .)
PEUGEOT 207 hečbekas (WA_, WC_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > 2013.03)
PEUGEOT 207 hečbekas (WA_, WC_) 1.6 HDi (80kW, 2006.04 > 2012.12)
PEUGEOT 207 hečbekas (WA_, WC_) 1.6 VTi (88kW, 2007.03 > 2012.12)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 (54kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V (70kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V (72kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 LPG (54kW, 2007.08 > 2012.12)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V (88kW, 2007.06 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (66kW, 2007.06 > 2012.12)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > .)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (80kW, 2007.06 > 2012.12)
PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (82kW, 2009.08 > .)
PEUGEOT 207 SW dėžės kėbulas / universalas (WK_) 1.6 HDi (66kW, 2007.08 > 2012.12)
PEUGEOT 207 SW dėžės kėbulas / universalas (WK_) 1.6 HDi (80kW, 2007.08 > 2012.12)
PEUGEOT 208 Hečbekas (CR_) 1.2 VTI 82 / PureTech 82 (CRHMZ6, CRHMRP) (60kW, 2015.06 > .)
PEUGEOT 208 Hečbekas (CR_) 1.4 HDi 68 (CR8HR0) (50kW, 2012.10 > .)
PEUGEOT 208 Hečbekas (CR_) 1.5 BlueHDi 100 (75kW, 2018.05 > .)
PEUGEOT 208 Hečbekas (CR_) 1.6 Blue HDi 100 (73kW, 2015.06 > .)
PEUGEOT 208 Hečbekas (CR_) 1.6 BlueHDi 75 (55kW, 2015.04 > .)
PEUGEOT 208 Hečbekas (CR_) 1.6 HDi 92 (68kW, 2014.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.0 VTi (50kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 PureTech 82 (61kW, 2018.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 THP 110 (81kW, 2013.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 VTi 68 / PureTech 68 (50kW, 2016.08 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 VTI 82 (60kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 HDi (50kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi (70kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.5 BlueHDI 100 (75kW, 2018.05 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2015.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 120 (88kW, 2013.11 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 e-HDi (82kW, 2015.07 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 GTi (153kW, 2014.10 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 GTi (CA5FU8) (147kW, 2012.08 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (68kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (84kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (85kW, 2014.04 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi / BlueHDi 75 (55kW, 2013.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP (115kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP 165 (121kW, 2015.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 VTi (88kW, 2012.03 > .)