NOx jutiklis, NOx katalizatorius DELPHI ANS1008-12B1
GamintojasNerastas
KodasANS1008-12B1
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
jungties korpuso forma
ovalas
kabelio ilgis [mm]
1000
Kištukinių kontaktų skaičius
5
sriegio dydis
M20
Tinka automobiliams: AUDI A4 B8, A4 B8 Avant; SEAT ALHAMBRA; VW SHARAN
Detali informacija:
AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI quattro (176kW, 2007.11 > 2012.03)
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.04 > 2012.03)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (85kW, 2011.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (100kW, 2010.06 > 2011.05)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (103kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (125kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (103kW, 2011.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (85kW, 2011.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (103kW, 2010.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2011.05 > .)