Gofruotoji membrana, kardaninis velenas SNR OBK55.033
GamintojasSNR
KodasOBK55033
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]126
medžiaga
guma
vidinis skersmuo 1 [mm]
22
vidinis skersmuo 2 [mm]
82
Analogai kodai: 392413336R7701209924
Detali informacija:
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) (85kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.3 TCe 100 (KENU) (75kW, 2019.08 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.3 TCe 130 (KENE) (96kW, 2019.03 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.5 Blue dCi 95 (KEJL) (70kW, 2018.12 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.5 dCi (KEAJ, KEAH) (66kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.5 dCi / Blue dCi 75 (KEAJ, KEAH, KEJW) (55kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 (61kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 LPG (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 LPG (80kW, 2018.08 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.2 TCe 115 (FEAY) (85kW, 2015.07 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.2 TCe 115 (FEM0) (84kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.3 TCe 100 (FENU) (75kW, 2019.08 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.3 TCe 130 (FENE) (96kW, 2019.08 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 Blue dCi 95 (FEJL) (70kW, 2019.06 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 dCi (FEAJ) (66kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (FEJW, FEAH) (55kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 (61kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 LPG (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 LPG (FENB) (80kW, 2018.08 > .)
DACIA DOKKER pikapas 1.2 TCe 115 (85kW, 2018.08 > .)
DACIA DOKKER pikapas 1.5 dCi 75 (55kW, 2017.09 > .)
DACIA DOKKER pikapas 1.5 dCi 90 (66kW, 2017.09 > .)
DACIA DOKKER pikapas 1.6 SCe 100 (75kW, 2017.09 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.2 TCe (JSAY, JSM0) (85kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.3 TCe 100 (JSNU) (75kW, 2019.01 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.3 TCe 130 (JSNE) (96kW, 2019.01 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 Blue dCi 115 (JSJT, JSNR) (85kW, 2018.08 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 Blue dCi 95 (JSJL, JSN7) (70kW, 2018.08 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (66kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (80kW, 2015.06 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (81kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (JSMC, JSAF) (79kW, 2010.06 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 (61kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (JSAV) (75kW, 2015.04 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (JSNB) (80kW, 2018.08 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 SCe 100 (JSAV) (75kW, 2015.06 > .)
OPEL ASCONA C hečbekas (J82) 1.6 S (F68, M68) (66kW, 1981.09 > 1986.08)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (147kW, 1989.08 > 1994.06)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 24 (147kW, 1989.08 > 1999.09)
RENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 (B293) (115kW, 1987.06 > 1990.02)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30S) (66kW, 2010.02 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe (JZ11, JZ28) (85kW, 2012.04 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe (JZ16) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (JZ1Y) (79kW, 2012.04 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (JZ1Y) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.2 TCe (EZ16) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) (81kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V Hi-Flex (81kW, 2010.06 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe (KZ16, KZ28) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.2 TCe (KZ2B, KZ11) (85kW, 2012.03 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) (81kW, 2009.05 > .)
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.2 TCe (BZ16, BZ28) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (82kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (85kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III Hečbekas (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.2 TCe (DZ16, DZ28) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) (74kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE III kupė (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) (81kW, 2008.11 > .)
RENAULT MEGANE IV hečbekas (B9A/M/N_) 1.2 TCe 130 (B9MR) (97kW, 2015.11 > .)
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe (85kW, 2012.04 > .)
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.2 TCe (JZ16) (97kW, 2013.01 > .)
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) (81kW, 2009.02 > .)
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 VVT (JZ0U, JZ1B, JZ1H, JZ1U, JZ24) (81kW, 2013.01 > .)
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (40kW, 1985.04 > 1990.12)
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) (40kW, 1985.08 > 1996.12)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i (85kW, 1996.04 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 2.0 (85kW, 1996.03 > 2010.03)