MAXGEAR                                                AC130203, MAXGEAR, AC130203, auto detalė
MAXGEAR AC130203
Aukštos kokybės MAXGEAR AC130203 nuo MAXGEAR. Prekės kodas: AC130203. Užtikriname greitą pristatymą!
GamintojasMAXGEAR
KodasAC130203
diržo skriemulio Ø [mm]
110
gamintojo apribojimas
GENUINE DELPHI
griovelių skaičius
6
kai rato guolio skersmuo [mm]
35
kai rato guolio skersmuo [mm]
55
kompresoriaus ID
CVC
kompresoriaus ID
DH5
Detali informacija:
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI (70kW, 2015.03 > 2018.10)
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI (63kW, 2010.05 > 2015.04)
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S_) 3.3 (SYM53, SYH53) (128kW, 2000.10 > 2007.06)
FORD USA MUSTANG MACH-E (CGW) EV (190kW, 2020.10 > .)
MERCEDES-BENZ V-CLASS komercinis (638/2) V 230 (638.234, 638.294) (105kW, 1996.08 > 2003.07)
OPEL SIGNUM Hečbekas (Z03) 1.9 CDTI (F48) (74kW, 2005.08 > .)
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI (77kW, 2015.05 > .)
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI (63kW, 2012.08 > .)
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI (85kW, 2015.05 > .)
SKODA FABIA II (542) 1.2 12V (44kW, 2011.11 > .)
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4 (140kW, 2015.03 > .)
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI (77kW, 2011.07 > .)
VW GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2019.04 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (135kW, 2015.05 > .)
VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 2.0 TDI 4motion (147kW, 2020.06 > .)