Užrakto cilindras ESEN SKV 65SKV528
GamintojasNerastas
Kodas65SKV528
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
kairė
montavimo vieta
priekis
užrakinimo sistema
su raktu
Analogai kodai: 5K0837167
Tinka automobiliams: VW GOLF VI, GOLF VI kabrioletas, GOLF VI Van, GOLF VI Variant
Detali informacija:
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI (63kW, 2010.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI (77kW, 2009.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.4 (59kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI (90kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI (118kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 (75kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel (75kW, 2009.03 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel (75kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI (66kW, 2009.02 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI (77kW, 2009.02 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI (118kW, 2009.06 > 2011.01)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi (147kW, 2009.06 > 2013.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi (155kW, 2009.04 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi (173kW, 2011.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (188kW, 2009.11 > 2013.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (195kW, 2009.11 > 2011.05)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (199kW, 2009.11 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (81kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (100kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (103kW, 2008.10 > 2013.05)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (125kW, 2009.04 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2009.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.5 (125kW, 2009.07 > 2013.05)
VW GOLF VI (5K1) Blue E-Motion (65kW, 2010.12 > 2013.11)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.2 TSI (77kW, 2011.03 > 2013.11)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.2 TSI 16V (77kW, 2013.11 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.4 TSI (90kW, 2011.11 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.4 TSI (92kW, 2013.11 > 2016.05)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.4 TSI (110kW, 2013.11 > 2016.05)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.4 TSI (118kW, 2011.03 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 1.6 TDI (77kW, 2011.03 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 GTI (155kW, 2011.11 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 R (195kW, 2013.01 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 TDI (81kW, 2013.11 > 2016.05)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 TDI (103kW, 2011.11 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 TDI (110kW, 2013.11 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 TSI (162kW, 2013.11 > .)
VW GOLF VI Van (5K1) 1.2 TSi (63kW, 2010.05 > 2012.11)
VW GOLF VI Van (5K1) 1.2 TSi (77kW, 2009.05 > 2012.11)
VW GOLF VI Van (5K1) 1.4 TSi (118kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI Van (5K1) 1.6 TDi (66kW, 2009.02 > 2012.11)
VW GOLF VI Van (5K1) 1.6 TDi (77kW, 2009.05 > 2012.11)
VW GOLF VI Van (5K1) 2.0 GTi (155kW, 2009.02 > 2012.11)
VW GOLF VI Van (5K1) 2.0 TDi (103kW, 2009.09 > 2012.11)
VW GOLF VI Van (5K1) 2.0 TDi (125kW, 2010.05 > 2012.11)
VW GOLF VI Van (5K1) TSi (90kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI (63kW, 2010.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI (77kW, 2009.08 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 (59kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI (90kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI (118kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 (75kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel (75kW, 2010.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI (66kW, 2009.12 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI (77kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion (77kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI (81kW, 2010.01 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI (100kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI (103kW, 2009.07 > 2013.07)
VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TFSI (147kW, 2009.07 > 2013.07)