Magnetinė sankaba, oro kondicionieriaus kompresorius MAXGEAR AC130051
GamintojasMAXGEAR
KodasAC130051
diržo skriemulio Ø [mm]
100
gamintojo apribojimas
GENUINE DENSO
griovelių skaičius
4
kai rato guolio skersmuo [mm]
35
kai rato guolio skersmuo [mm]
52
kompresoriaus ID
7SE
Tinka automobiliams: BMW 3, 5, 5 Gran Turismo, 5 Touring, 7
Detali informacija:
BMW 3 (E90) 318 i (105kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 d (170kW, 2005.09 > 2011.12)
BMW 5 (E60) 520 i (125kW, 2003.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 d (120kW, 2004.12 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 d (130kW, 2004.06 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 d (145kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 d xDrive (145kW, 2008.09 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 i (141kW, 2003.09 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 xd (145kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 d (155kW, 2003.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 d (160kW, 2003.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 d (170kW, 2003.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 d (173kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 d xDrive (173kW, 2008.09 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (170kW, 2003.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 xd (170kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 xd (173kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 535 d (200kW, 2004.09 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 535 d (210kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d (155kW, 2010.07 > .)
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d (180kW, 2009.10 > .)
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d (190kW, 2009.10 > .)
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive (180kW, 2010.09 > .)
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive (190kW, 2009.10 > .)
BMW 5 Touring (E61) 525 d (120kW, 2004.12 > .)
BMW 5 Touring (E61) 525 d (130kW, 2004.06 > .)
BMW 5 Touring (E61) 525 d (145kW, 2007.01 > .)
BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive (145kW, 2008.09 > 2010.05)
BMW 5 Touring (E61) 525 i (141kW, 2004.06 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd (145kW, 2007.01 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 d (160kW, 2004.06 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 d (170kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 d (173kW, 2007.01 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive (173kW, 2008.09 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd (170kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd (173kW, 2007.01 > 2007.08)
BMW 5 Touring (E61) 535 d (200kW, 2004.09 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 535 d (210kW, 2007.01 > 2010.12)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d (155kW, 2002.10 > 2008.07)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d (160kW, 2002.10 > .)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li (170kW, 2003.03 > .)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li (190kW, 2005.03 > .)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld (170kW, 2005.07 > 2008.08)