Įtempėjas diržo SKF VKM21201
GamintojasSKF
KodasVKM21201
Kokybės klasėAukščiausia
plotis [mm]26
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Jungės skersmuo [mm]
66,5
jungės Ø [mm]
66,5
skersmuo [mm]
59
ø [mm]
59
•matmuo 1
58.7
•matmuo 2
31
Detali informacija:
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro (110kW, 1992.07 > 1995.07)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro (128kW, 1992.08 > 1995.07)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.6 quattro (110kW, 1992.06 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.8 quattro (128kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 (102kW, 1996.01 > 1997.07)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 (128kW, 1995.09 > 1997.07)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro (128kW, 1995.01 > 1997.07)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 (110kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro (110kW, 1996.01 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 (128kW, 1996.03 > 1996.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro (128kW, 1996.01 > 1996.09)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 (102kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 (128kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro (128kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 (102kW, 1994.06 > 1997.02)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro (110kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 (128kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro (128kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (120kW, 1995.07 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (128kW, 1994.03 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (120kW, 1995.07 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (128kW, 1994.03 > 1996.03)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.6 (110kW, 1993.06 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.8 (128kW, 1992.11 > 2000.08)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 (110kW, 1992.08 > 1996.12)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 quattro (110kW, 1992.08 > 1996.12)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1996.12)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 quattro (128kW, 1991.08 > 1996.12)