                                ESEN SKV                                                63SKV095, N
Pavarų svirties galvelė ESEN SKV 63SKV095
GamintojasNerastas
Kodas63SKV095
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
matavimo tikslumas +/- [mm]
2
pavarų skaičius
5 pavara
spalva
chromas/juoda
vidinis skersmuo [mm]
15
Analogai kodai: 2400F82403AP2403P42403X9
Detali informacija:
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 (40kW, 1998.08 > 2000.07)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 i (44kW, 1998.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 16V (65kW, 2003.10 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 HDi eco 70 (50kW, 2001.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 i (55kW, 1998.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 LPG (55kW, 2006.05 > 2007.09)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 16V (79kW, 2001.06 > 2005.04)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 16V (80kW, 2000.12 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 BiFuel (80kW, 2000.07 > 2009.04)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i (65kW, 1998.09 > 2000.12)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.9 D (51kW, 1998.09 > 2001.11)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 HDI 90 (66kW, 1999.12 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S16 (99kW, 1999.04 > 2000.10)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S16 (100kW, 1999.06 > .)
PEUGEOT 206 sedanas 1.4 (55kW, 2007.03 > .)
PEUGEOT 206 sedanas 1.4 HDi eco 70 (50kW, 2008.09 > .)
PEUGEOT 206 sedanas 1.6 16V (80kW, 2007.03 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.1 (44kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 (55kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 16V (65kW, 2003.10 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 HDi (50kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 16V (80kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V (100kW, 2002.07 > 2007.02)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi (66kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 Van 1.1 (44kW, 2002.09 > 2007.02)
PEUGEOT 206 Van 1.4 HDi (50kW, 2001.09 > 2009.03)
PEUGEOT 406 (8B) 1.6 (65kW, 1995.11 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 (66kW, 1997.05 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V (81kW, 1995.11 > 2000.10)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 BiFuel (85kW, 2000.09 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 D (55kW, 1996.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD (66kW, 1996.01 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD (68kW, 1996.01 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (97kW, 1995.11 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.08)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2004.06)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V HPi (103kW, 2001.05 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDi 110 (79kW, 2001.08 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 110 (80kW, 1998.06 > 2001.08)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 90 (66kW, 1999.02 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo (108kW, 1996.04 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V (80kW, 1996.01 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 (116kW, 2000.07 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 HDi (98kW, 2000.03 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V (140kW, 1996.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.05)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 (66kW, 1997.05 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 (74kW, 1996.10 > 1999.03)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V (81kW, 1996.10 > 2000.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 BiFuel (85kW, 2000.10 > 2004.02)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 D (55kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.9 TD (66kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (97kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V HPi (103kW, 2001.05 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDi 110 (79kW, 2001.08 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 110 (80kW, 1999.02 > 2004.04)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 90 (66kW, 1999.02 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo (108kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V (80kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 (116kW, 2000.07 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 HDi (98kW, 2000.03 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V (140kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (97kW, 1997.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (99kW, 1999.04 > 2004.09)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.2 (116kW, 2002.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.2 HDI (98kW, 2000.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 24V (140kW, 1997.03 > 2004.12)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (79kW, 1990.02 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (89kW, 1989.06 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V (97kW, 1994.07 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo (104kW, 1992.07 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo (108kW, 1991.07 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 D (60kW, 1989.06 > 1995.07)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 TD 12V (80kW, 1994.08 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel (80kW, 1989.06 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel (95kW, 1994.07 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (123kW, 1989.10 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 24 (147kW, 1989.08 > 1999.09)
PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V6 (140kW, 1997.04 > 1999.09)