                                DENSO                                                PT16VR13, DEN
Uždegimo žvakė Platinum DENSO PT16VR13
GamintojasDENSO
KodasPT16VR13
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvi prekė
ITV16TT
Bruto svoris [g]
48
OE numeriui
C40218110A
Prijungimo mechanizmai
Solid SAE
šalies versija
Japonija
skersmuo [mm]
14
sriegio dydis
M14x1.25
sriegio ilgis [mm]
25
sriegio matas 1
25
tarpas tarp elektrodų [mm]
1,3
uždegimo žvakė
1 æ įžemintas elektrodas
uždegimo žvakė
Platinos įžeminimo elektrodas
platinos vidurinysis elektrodas
užveržimo sukimo momentas [Nm]
22
veržliarakčio dydis
16
veržliarakčio dydis
16 mm
Detali informacija:
ALFA ROMEO 159 (939_) 3.2 JTS (939AXG2B) (191kW, 2008.02 > 2011.11)
ALFA ROMEO 159 (939_) 3.2 JTS Q4 (939AXH1B, 939AXG22) (191kW, 2005.12 > 2011.11)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS (939BXH1B) (191kW, 2008.02 > 2011.11)
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS Q4 (939BXG2B, 939BXG22) (191kW, 2006.03 > 2011.11)
ALFA ROMEO BRERA (939_) 3.2 JTS (939DXG2B, 939DXG1B) (191kW, 2008.03 > .)
ALFA ROMEO BRERA (939_) 3.2 JTS Q4 (939.DXG22) (191kW, 2006.01 > .)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 3.2 JTS (939EXG2B) (191kW, 2008.03 > .)
ALFA ROMEO SPIDER (939_) 3.2 JTS Q4 (939EXG2B, 939EXG22) (191kW, 2006.09 > .)
CADILLAC CTS 3.6 (189kW, 2005.03 > 2007.09)
CADILLAC CTS 3.6 (229kW, 2008.01 > .)
CADILLAC CTS 3.6 AWD (229kW, 2008.01 > .)
CADILLAC SRX 3.6 (190kW, 2004.01 > 2008.12)
CADILLAC SRX 3.6 AWD (190kW, 2004.07 > 2008.12)
CADILLAC STS 3.6 (189kW, 2005.05 > 2007.12)
CADILLAC STS 3.6 (229kW, 2009.10 > 2012.12)
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.2 4WD (169kW, 2006.06 > .)
CHEVROLET TRAILBLAZER (KC_) 4.2 AWD (201kW, 2001.09 > 2008.09)
FIAT CROMA (194_) 2.2 16V (108kW, 2005.06 > .)
FORD MAVERICK 2.0 16V (91kW, 2001.02 > .)
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V (92kW, 1997.03 > 2002.06)
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 (118kW, 1999.06 > 2002.06)
HUMMER HUMMER H3 3.5 (162kW, 2005.04 > .)
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) (55kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) (91kW, 2000.03 > 2008.05)
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) (91kW, 2000.03 > 2008.05)
OPEL ANTARA A (L07) 3.0 (190kW, 2010.11 > .)
OPEL ANTARA A (L07) 3.2 V6 (167kW, 2007.03 > .)
OPEL ASTRA G Hečbekas (T98) 2.2 16V (F08, F48) (108kW, 2000.06 > 2005.01)
OPEL ASTRA G Kabrioletas (T98) 2.2 16V (F67) (108kW, 2001.03 > 2005.10)
OPEL ASTRA G kupė (T98) 2.2 16V (F07) (108kW, 2000.09 > 2005.05)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 2.2 16V (F69) (108kW, 2001.03 > 2005.01)
OPEL ASTRA G Universalas (T98) 2.2 16V (F35) (108kW, 2001.03 > 2004.07)
OPEL SPEEDSTER (E01) 2.2 (R97) (108kW, 2000.09 > .)
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19) (108kW, 2000.09 > 2002.04)
OPEL VECTRA B Hečbekas (J96) 2.2 i 16V (F68) (108kW, 2000.09 > 2003.07)
OPEL VECTRA B Universalas (J96) 2.2 i 16V (F35) (108kW, 2000.09 > 2003.07)
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69) (108kW, 2002.04 > .)
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68) (108kW, 2002.08 > .)
OPEL ZAFIRA A Autobusiukas (T98) 2.2 16V (F75) (108kW, 2000.09 > 2005.06)
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (101kW, 1989.06 > 1990.08)
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 3.2 visų ratų pavara (TDB4, JT632, JB632) (171kW, 2009.01 > .)
VOLVO C30 (533) 1.6 (74kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) 1.6 (74kW, 2005.01 > 2012.12)
VOLVO V50 (545) 1.6 (74kW, 2005.01 > 2012.12)