Visas tarpiklių komplektas, variklis Dr.Motor Automotive DRM61210S
GamintojasDr.Motor Automotive
KodasDRM61210S
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
papildomas gaminys / papildoma informacija
su alkūninio veleno sandarikliu
su cilindro galvos dangtelio tarpikliu
su cilindro galvutės tarpikliu
su svirties dangtelio tarpikliu
su vožtuvo kojelės sandarikliais
vožtuvo dangtelis, su tarpiklių rinkiniu
Papildomas straipsnis / informacija 2
su įsiurbimo kolektoriaus tarpikliu (-iais)
su išmetimo kolektoriaus tarpikliu (-iais)
Detali informacija:
CHRYSLER 200 kabrioletas 3.6 (211kW, 2011.09 > 2012.12)
CHRYSLER 300C (LX) 3.6 (210kW, 2011.09 > .)
CHRYSLER 300C (LX) 3.6 (215kW, 2011.07 > .)
CHRYSLER 300C (LX) 3.6 (218kW, 2011.01 > .)
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.6 (208kW, 2011.02 > .)
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.6 (211kW, 2011.02 > .)
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT) 3.6 Flexfuel (211kW, 2011.02 > .)
DODGE AVENGER 3.6 (211kW, 2012.01 > 2014.12)
DODGE CHALLENGER Kupė 3.6 (227kW, 2011.01 > .)
DODGE CHARGER 3.6 (215kW, 2012.06 > .)
DODGE CHARGER 3.6 (218kW, 2011.09 > 2014.12)
DODGE DURANGO (WD) 3.6 (216kW, 2011.01 > .)
DODGE DURANGO (WD) 3.6 AWD (216kW, 2011.01 > .)
DODGE GRAND CARAVAN 3.6 (211kW, 2010.09 > .)
DODGE GRAND CARAVAN 3.6 Flexfuel (211kW, 2011.09 > .)
DODGE JOURNEY 3.6 (206kW, 2012.06 > .)
DODGE JOURNEY 3.6 (211kW, 2012.01 > .)
DODGE JOURNEY 3.6 AWD (206kW, 2013.05 > .)
DODGE JOURNEY VAN (JC) 3.6 FlexFuel visų ratų pavara (211kW, 2011.01 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 3.6 (206kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 3.6 4x4 (206kW, 2011.08 > .)
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 (209kW, 2010.11 > .)
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x4 (207kW, 2010.11 > .)
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x4 (210kW, 2010.11 > .)
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 FlexFuel 4x4 (210kW, 2010.11 > .)
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 VVT 4x4 (213kW, 2010.10 > .)
JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2) V6 VVT (210kW, 2013.07 > .)
JEEP WRANGLER III (JK) 3.6 V6 (209kW, 2011.10 > .)
LANCIA THEMA (LX_) 3.6 (48, LX) (210kW, 2011.09 > .)
LANCIA THEMA (LX_) 3.6 4WD (LX, 48) (210kW, 2011.09 > 2014.10)
LANCIA VOYAGER autobusiukas (404_) 3.6 V6 (RT, 53) (208kW, 2011.09 > .)
VW ROUTAN 3.6 (196kW, 2011.01 > .)
VW ROUTAN 3.6 (208kW, 2011.01 > 2013.12)