Lambda jutiklis DELPHI ES21190-12B1
GamintojasNerastas
KodasES21190-12B1
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
480
kabelio ilgis [mm]
480
lambda jutiklis
planarinis zondas
lambda jutiklis
šildyta
Analogai kodai: 11787569968
Detali informacija:
BMW 1 (E81) 116 i (85kW, 2007.04 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 116 i (90kW, 2007.03 > 2011.11)
BMW 1 (E81) 116 i (90kW, 2008.11 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 118 i (95kW, 2006.09 > 2008.02)
BMW 1 (E81) 118 i (100kW, 2006.09 > 2012.09)
BMW 1 (E81) 118 i (105kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 120 i (115kW, 2006.09 > 2011.10)
BMW 1 (E81) 120 i (120kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 120 i (125kW, 2007.01 > 2012.09)
BMW 1 (E87) 116 i (85kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 116 i (90kW, 2009.01 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 118 i (95kW, 2004.07 > 2007.02)
BMW 1 (E87) 118 i (100kW, 2004.07 > 2012.09)
BMW 1 (E87) 118 i (105kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (110kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (115kW, 2003.11 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (120kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 i (125kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 kabrioletas (E88) 118 i (100kW, 2008.09 > .)
BMW 1 kabrioletas (E88) 118 i (105kW, 2008.03 > .)
BMW 1 kabrioletas (E88) 120 i (115kW, 2008.03 > .)
BMW 1 kabrioletas (E88) 120 i (125kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kupė (E82) 120 i (125kW, 2007.10 > 2013.10)
BMW 3 (E90) 316 i (85kW, 2006.02 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 316 i (90kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 318 i (100kW, 2007.06 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 318 i (105kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 i (120kW, 2007.03 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 i (125kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 kabrioletas (E93) 318 i (105kW, 2010.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 i (115kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 i (120kW, 2007.01 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 i (125kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kupė (E92) 316 i (90kW, 2007.09 > 2013.12)
BMW 3 kupė (E92) 318 i (105kW, 2010.03 > 2013.12)
BMW 3 kupė (E92) 320 i (120kW, 2007.01 > 2013.12)
BMW 3 kupė (E92) 320 i (125kW, 2007.03 > 2013.12)
BMW 3 Touring (E91) 316 i (90kW, 2008.05 > 2012.05)
BMW 3 Touring (E91) 318 i (100kW, 2007.09 > 2012.03)
BMW 3 Touring (E91) 318 i (105kW, 2007.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 320 i (120kW, 2007.02 > 2012.05)
BMW 3 Touring (E91) 320 i (125kW, 2007.09 > .)
BMW 5 (E60) 523 i (130kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 523 i (140kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 523 i (140kW, 2007.03 > 2009.12)
BMW 5 (E60) 525 i (155kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 i (160kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (187kW, 2005.03 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (190kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (200kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (200kW, 2007.03 > 2009.12)
BMW 5 (E60) 530 xi (200kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 xi (200kW, 2007.03 > 2009.10)
BMW 5 Touring (E61) 523 i (130kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW, 2007.01 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW, 2007.03 > 2010.01)
BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 i (190kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW, 2006.09 > 2010.03)
BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW, 2007.01 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi (200kW, 2006.09 > 2008.09)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi (200kW, 2007.01 > .)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li (190kW, 2005.03 > .)
BMW X1 (E84) sDrive 18 i (100kW, 2009.03 > .)
BMW X1 (E84) sDrive 18 i (110kW, 2010.01 > 2015.06)