                                FA1                                                KF210010
Lanksti žarna, išmetimo sistema FA1 KF210010
GamintojasFA1
KodasKF210010
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Detali informacija:
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (100kW, 2004.11 > 2007.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 16V (100kW, 2004.11 > 2007.07)
CITROEN C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) (85kW, 2001.03 > 2004.08)
CITROEN C5 I (DC_) 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) (100kW, 2001.03 > 2004.08)
CITROEN C5 I Break (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) (85kW, 2001.06 > 2004.08)
CITROEN C5 I Break (DE_) 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) (100kW, 2001.06 > 2004.08)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.0 (100kW, 2002.07 > .)
CITROEN EVASION autobusiukas (22, U6) 2.0 16V (100kW, 2000.05 > 2002.07)
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 (100kW, 2000.04 > 2006.12)
CITROEN XSARA (N1) 2.0 16V (100kW, 2000.09 > 2005.03)
CITROEN XSARA Break (N2) 2.0 16V (100kW, 2000.09 > 2005.08)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (100kW, 2003.01 > .)
PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16 (100kW, 2000.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S16 (99kW, 1999.04 > 2000.10)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 2.0 S16 (100kW, 1999.06 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V (100kW, 2002.07 > 2007.02)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2005.06)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 (100kW, 2002.03 > 2005.06)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (100kW, 2003.10 > 2005.06)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (100kW, 2002.03 > .)
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2004.06)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.12)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 (100kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 806 (221) 2.0 16V (100kW, 2000.09 > 2002.08)
PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 (100kW, 2002.06 > .)
PEUGEOT EXPERT (224_) 2.0 (100kW, 2000.07 > .)
PEUGEOT EXPERT komercinis (222) 2.0 (100kW, 2002.09 > 2006.12)