Filtras, salono oras DENCKERMANN M111026K
GamintojasNerastas
KodasM111026K
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]35
plotis [mm]289
ilgis [mm]
247
Tinka automobiliams: LYNK & CO 01; POLESTAR POLESTAR 2; VOLVO C40, XC40
Detali informacija:
LYNK & CO 01 HEV (105kW, 2019.11 > .)
LYNK & CO 01 PHEV (132kW, 2018.07 > .)
POLESTAR POLESTAR 2 (534) EV (165kW, 2021.04 > .)
POLESTAR POLESTAR 2 (534) EV (200kW, 2023.03 > .)
POLESTAR POLESTAR 2 (534) EV (220kW, 2023.03 > .)
POLESTAR POLESTAR 2 (534) EV (300kW, 2019.04 > .)
POLESTAR POLESTAR 2 (534) EV (310kW, 2023.03 > .)
POLESTAR POLESTAR 2 (534) EV (350kW, 2023.01 > .)
VOLVO C40 (539) Recharge (170kW, 2022.04 > .)
VOLVO C40 (539) Recharge (175kW, 2023.01 > .)
VOLVO C40 (539) Recharge (185kW, 2023.01 > .)
VOLVO C40 (539) Recharge AWD (300kW, 2021.10 > .)
VOLVO C40 (539) Recharge AWD (300kW, 2022.11 > .)
VOLVO XC40 (536) B3 Mild-Hybrid (120kW, 2022.01 > .)
VOLVO XC40 (536) B4 Mild-Hybrid (145kW, 2019.09 > .)
VOLVO XC40 (536) B4 Mild-Hybrid AWD (145kW, 2019.09 > .)
VOLVO XC40 (536) B5 Mild-Hybrid AWD (183kW, 2022.03 > .)
VOLVO XC40 (536) B5 Mild-Hybrid AWD (184kW, 2019.09 > .)
VOLVO XC40 (536) D3 (110kW, 2018.09 > .)
VOLVO XC40 (536) D3 AWD (110kW, 2018.09 > .)
VOLVO XC40 (536) D3 Polestar (118kW, 2019.12 > .)
VOLVO XC40 (536) D3 Polestar AWD (118kW, 2019.12 > .)
VOLVO XC40 (536) D4 AWD (140kW, 2017.10 > .)
VOLVO XC40 (536) D4 Polestar AWD (147kW, 2019.01 > .)
VOLVO XC40 (536) Recharge (170kW, 2022.02 > .)
VOLVO XC40 (536) Recharge (175kW, 2023.01 > .)
VOLVO XC40 (536) Recharge (185kW, 2023.01 > .)
VOLVO XC40 (536) Recharge AWD (160kW, 2020.11 > .)
VOLVO XC40 (536) Recharge AWD (300kW, 2021.06 > .)
VOLVO XC40 (536) T2 (95kW, 2019.06 > .)
VOLVO XC40 (536) T3 (110kW, 2020.12 > .)
VOLVO XC40 (536) T3 (115kW, 2018.09 > .)
VOLVO XC40 (536) T3 (120kW, 2019.03 > .)
VOLVO XC40 (536) T4 (140kW, 2018.09 > .)
VOLVO XC40 (536) T4 AWD (140kW, 2018.09 > .)
VOLVO XC40 (536) T4 Plug-in Hybrid (95kW, 2020.06 > .)
VOLVO XC40 (536) T5 AWD (182kW, 2017.10 > .)
VOLVO XC40 (536) T5 AWD (184kW, 2017.10 > .)
VOLVO XC40 (536) T5 Plug-in Hybrid (132kW, 2019.06 > .)