                                                V20-8141-1, Nenurodytas gam
pakaba, kardaninis velenas Original VAICO Quality V20-8141-1
GamintojasNerastas
KodasV20-8141-1
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]33,5
plotis [mm]119
ilgis [mm]
180
Papildomas straipsnis / informacija 2
su rutuliniu guoliu
Analogai kodai: 752185526127521855
Tinka automobiliams: BMW 5, 5 Touring, 6, 6 kabrioletas, X3
Detali informacija:
BMW 5 (E60) 520 i (125kW, 2003.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 523 i (130kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 523 i (140kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 523 i (140kW, 2007.03 > 2009.12)
BMW 5 (E60) 525 d (130kW, 2004.06 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 i (141kW, 2003.09 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 i (160kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 i (160kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 i xDrive (160kW, 2008.09 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 xd (145kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 525 xi (160kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (170kW, 2003.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (190kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (200kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 i (200kW, 2007.03 > 2009.12)
BMW 5 (E60) 530 i xDrive (200kW, 2008.09 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 xd (170kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 xd (173kW, 2007.01 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 530 xi (190kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 (E60) 540 i (225kW, 2005.07 > 2010.03)
BMW 5 Touring (E61) 523 i (130kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW, 2007.01 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW, 2007.03 > 2010.01)
BMW 5 Touring (E61) 525 d (130kW, 2004.06 > .)
BMW 5 Touring (E61) 525 i (141kW, 2004.06 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW, 2007.01 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 525 xd (145kW, 2007.01 > .)
BMW 5 Touring (E61) 525 xi (160kW, 2005.07 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 525 xi (160kW, 2007.01 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 530 i (190kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW, 2006.09 > 2010.03)
BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW, 2007.01 > 2010.12)
BMW 5 Touring (E61) 530 i xDrive (200kW, 2008.09 > 2010.05)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd (170kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 xd (173kW, 2007.01 > 2007.08)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi (190kW, 2005.07 > .)
BMW 5 Touring (E61) 530 xi (200kW, 2007.01 > .)
BMW 6 (E63) 630 i (190kW, 2004.09 > .)
BMW 6 (E63) 630 i (200kW, 2007.07 > 2010.07)
BMW 6 (E63) 630 i (200kW, 2007.09 > 2010.08)
BMW 6 kabrioletas (E64) 630 i (190kW, 2004.09 > .)
BMW 6 kabrioletas (E64) 630 i (200kW, 2007.07 > .)
BMW 6 kabrioletas (E64) 630 i (200kW, 2007.09 > 2010.08)
BMW X3 (E83) 2.5 i (141kW, 2004.01 > 2006.08)
BMW X3 (E83) 2.5 si (160kW, 2006.09 > .)
BMW X3 (E83) 3.0 d (150kW, 2004.01 > 2005.08)
BMW X3 (E83) 3.0 d (160kW, 2004.01 > .)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive (170kW, 2004.01 > 2006.08)
BMW X3 (E83) 3.0 sd (210kW, 2006.09 > 2008.08)
BMW X3 (E83) 3.0 si (200kW, 2006.09 > 2008.08)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d (155kW, 2008.09 > 2010.08)