                                                V64-72-0003, Nenurodytas
Jutiklis, droselio stūmoklis Original VEMO Quality V64-72-0003
GamintojasNerastas
KodasV64-72-0003
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
spalvos kodavimas
balta
Analogai kodai: 1342060B000008945214020
Detali informacija:
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51) (50kW, 1984.10 > 1989.03)
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53) (54kW, 1984.10 > 1989.03)
SUZUKI SWIFT II Hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35) (50kW, 1989.03 > 2001.05)
SUZUKI SWIFT II Hečbekas (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35) (52kW, 1989.10 > 1991.12)
SUZUKI SWIFT II sedanas (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA) (50kW, 1989.03 > 2001.05)
TOYOTA CELICA kupė (_A6_) 2.8 Supra (MA61_, MA61R) (125kW, 1981.08 > 1985.12)
TOYOTA CELICA kupė (_T18_) 1.6 (AT180) (77kW, 1989.10 > 1993.11)
TOYOTA CRESSIDA sedanas (_X6_) 2.2 D (LX60) (49kW, 1980.09 > 1984.07)
TOYOTA HIACE IV autobusas (_H1_) 2.4 (RZH183, RZH113, RZH115) (88kW, 1989.08 > 1995.08)
TOYOTA HIACE IV autobusas (_H1_) 2.4 4WD (RZH103_, RZH109_, RZH113_, RZH115_) (88kW, 1989.08 > 1995.08)
TOYOTA HIACE IV komercinis (_H1_) 2.4 (RZH10) (88kW, 1989.08 > 1995.08)
TOYOTA HIACE IV komercinis (_H1_) 2.4 4WD (RCH103_, RCH113_, RCH103R, RCH113R) (88kW, 1989.08 > 1995.08)
TOYOTA MODEL F (CR2_, YR2_, YR3_) 2.2 (YR22LG, YR31LG) (72kW, 1987.08 > 1990.01)