jutiklis, išmetimo slėgis DELPHI DPS00063-12B1
GamintojasNerastas
KodasDPS00063-12B1
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
atidarymo slėgis [kPa]
102
Kištukinių kontaktų skaičius
3
Detali informacija:
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost (74kW, 2018.04 > .)
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost (92kW, 2013.10 > .)
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost (103kW, 2016.03 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost (63kW, 2018.04 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost (74kW, 2017.01 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost (92kW, 2017.01 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost (103kW, 2017.06 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost Active (74kW, 2018.04 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost Active (92kW, 2018.04 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost Active (103kW, 2018.04 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost mHEV (92kW, 2020.07 > .)
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost mHEV Active (92kW, 2021.01 > .)
FORD FIESTA VII Van 1.0 EcoBoost (74kW, 2019.04 > .)
FORD FIESTA VII Van 1.0 EcoBoost (92kW, 2018.09 > .)
FORD FIESTA VII Van 1.0 EcoBoost (103kW, 2019.04 > .)
FORD FOCUS IV (HN) 1.0 EcoBoost (63kW, 2018.05 > .)
FORD FOCUS IV (HN) 1.0 EcoBoost (74kW, 2018.01 > .)
FORD FOCUS IV (HN) 1.0 EcoBoost (92kW, 2018.01 > .)
FORD FOCUS IV (HN) 1.0 EcoBoost mHEV (92kW, 2020.06 > .)
FORD FOCUS IV (HN) 1.0 EcoBoost mHEV (114kW, 2020.06 > .)
FORD FOCUS IV (HN) 1.0 EcoBoost mHEV Active (92kW, 2021.01 > .)
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 EcoBoost (110kW, 2018.09 > .)
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 EcoBoost (134kW, 2018.09 > .)
FORD FOCUS IV sedanas (HM) 1.0 EcoBoost (74kW, 2018.11 > .)
FORD FOCUS IV sedanas (HM) 1.0 EcoBoost (92kW, 2018.11 > .)
FORD FOCUS IV sedanas (HM) 1.5 EcoBoost (110kW, 2018.11 > .)
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.0 EcoBoost (63kW, 2018.09 > .)
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.0 EcoBoost (74kW, 2018.09 > .)
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.0 EcoBoost (92kW, 2018.09 > .)
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.0 EcoBoost mHEV (92kW, 2020.07 > .)
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.0 EcoBoost mHEV (114kW, 2020.07 > .)
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 EcoBoost (110kW, 2018.09 > .)
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 EcoBoost (134kW, 2018.09 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost (88kW, 2016.01 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 (110kW, 2016.07 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 (129kW, 2018.08 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 (134kW, 2014.09 > .)
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 (110kW, 2019.02 > 2019.11)
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost (88kW, 2019.06 > .)
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 (129kW, 2019.06 > .)
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 (134kW, 2014.09 > .)
FORD KUGA III (DFK) 1.5 EcoBoost (88kW, 2019.07 > .)
FORD MONDEO V hečbekas (CE) 1.5 EcoBoost (118kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V hečbekas (CE) 1.5 EcoBoost (121kW, 2018.05 > .)
FORD MONDEO V hečbekas (CE) 2.0 TDCi (110kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V hečbekas (CE) 2.0 TDCi (132kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V hečbekas (CE) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V hečbekas (CE) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V sedanas (CD) 1.5 EcoBoost (118kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V sedanas (CD) 1.5 EcoBoost (121kW, 2019.01 > .)
FORD MONDEO V sedanas (CD) 2.0 TDCi (110kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V sedanas (CD) 2.0 TDCi (132kW, 2015.05 > .)
FORD MONDEO V sedanas (CD) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V sedanas (CD) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2015.05 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost (118kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost (121kW, 2018.05 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi (110kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi (132kW, 2014.09 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi 4x4 (110kW, 2015.02 > .)
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 TDCi 4x4 (132kW, 2015.02 > .)
FORD PUMA (J2K, CF7) 1.0 EcoBoost (70kW, 2019.09 > .)
FORD PUMA (J2K, CF7) 1.0 EcoBoost (92kW, 2019.09 > .)
FORD PUMA (J2K, CF7) 1.0 EcoBoost mHEV (92kW, 2019.09 > .)
FORD PUMA (J2K, CF7) 1.0 EcoBoost mHEV (114kW, 2019.09 > .)
FORD PUMA (J2K, CF7) 1.0 Flexifuel (92kW, 2021.12 > .)