atraminis rėmas, variklio atrama ESEN SKV 64SKV052
GamintojasNerastas
Kodas64SKV052
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis
Tinka automobiliams: OPEL CORSA E, CORSA E hečbekas
Detali informacija:
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) (66kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) (85kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) (51kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) (70kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) (66kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) (64kW, 2015.11 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) (66kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) (74kW, 2014.09 > 2019.06)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) (110kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.2 (08) (51kW, 2015.01 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.3 CDTI (08) (55kW, 2015.01 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.3 CDTI (08) (70kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.4 (08) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.4 (08) (66kW, 2014.09 > .)