kuro siurblys RIDEX 458F13755
GamintojasNerastas
Kodas458F13755
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
darbinis slėgis [bar]
3
degalų tipas
benzinas
įleidimo / išleidimo angų skaičius
1/1
įtampa [V]
12
montavimo vieta
degalų bake
montavimo vieta
kuro bake
tiekimo kiekis [l/h]
13
Tinka automobiliams: ALFA ROMEO 155; LANCIA DEDRA, DELTA I, DELTA II
Detali informacija:
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) (137kW, 1992.01 > 1997.12)
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) (140kW, 1992.01 > 1997.12)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 HF Integrale (835AP) (124kW, 1990.11 > 1994.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo (835AR) (119kW, 1991.04 > 1999.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) (121kW, 1990.05 > 1994.07)
LANCIA DEDRA (835_) 2.0 Turbo (835AQ) (130kW, 1990.11 > 1994.06)