Stabdžių rinkinys, būgniniai stabdžiai RIDEX 3859B0044
GamintojasNerastas
Kodas3859B0044
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]42
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
galinė ašis
papildomas gaminys / papildoma informacija
su priedais
su ratų stabdžių cilindru
Stūmoklio skersmuo [mm]
19
Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]
228
Detali informacija:
OPEL ASTRA F CLASSIC universalas (T92) 1.4 i (F35, M35) (44kW, 1998.01 > 2005.01)
OPEL ASTRA F CLASSIC universalas (T92) 1.6 i (F35, M35) (55kW, 1998.01 > 2005.01)
OPEL ASTRA F CLASSIC universalas (T92) 1.6 i 16V (F35, M35) (74kW, 1998.01 > 2005.01)
OPEL ASTRA F dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.4 i (F70) (44kW, 1991.10 > 1999.01)
OPEL ASTRA F dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.6 i (F70) (52kW, 1993.02 > 1996.07)
OPEL ASTRA F dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.6 i 16V (F70) (74kW, 1994.08 > 1998.03)
OPEL ASTRA F dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.7 D (F70) (44kW, 1992.07 > 1999.01)
OPEL ASTRA F dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.7 TD (F70) (50kW, 1994.08 > 1999.01)
OPEL ASTRA F dėžės kėbulas / universalas (T92) 1.7 TD (F70) (60kW, 1995.03 > 1998.02)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.4 (F35, M35) (60kW, 1992.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.4 i (F35, M35) (44kW, 1991.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.4 i 16V (F35, M35) (66kW, 1996.02 > 1998.01)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.4 Si (F35, M35) (60kW, 1992.03 > 1998.01)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.6 (F35, M35) (55kW, 1995.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.6 i (F35, M35) (52kW, 1993.05 > 1996.07)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.6 i (F35, M35) (55kW, 1991.09 > 1998.01)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.6 i 16V (F35, M35) (74kW, 1994.08 > 1998.01)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.7 TD (F35, M35) (50kW, 1994.11 > 1998.01)
OPEL ASTRA F universalas (T92) 1.7 TDS (F35, M35) (60kW, 1991.12 > 1998.01)
OPEL ASTRA G dėžės kėbulas / universalas (F70) 1.6 (F70) (55kW, 1999.01 > 2000.09)
OPEL ASTRA G dėžės kėbulas / universalas (F70) 1.6 (F70) (62kW, 2000.09 > 2005.04)
OPEL ASTRA G dėžės kėbulas / universalas (F70) 1.7 DTI 16V (F70) (55kW, 2000.02 > 2005.04)
OPEL ASTRA G dėžės kėbulas / universalas (F70) 1.7 TD (F70) (50kW, 1999.01 > 2005.04)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.2 16V (F08, F48) (48kW, 1998.02 > 2000.09)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.2 16V (F08, F48) (55kW, 2000.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.4 16V (F08, F48) (66kW, 1998.02 > 2005.01)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.6 (F08, F48) (55kW, 1998.02 > 2000.09)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.6 (F08, F48) (62kW, 2000.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.6 (F08, F48) (76kW, 2002.12 > 2009.12)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.6 16V (F08, F48) (74kW, 1998.02 > 2005.01)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) (55kW, 2000.02 > 2005.01)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 1.7 TD (F08, F48) (50kW, 1998.02 > 2000.08)
OPEL ASTRA G kupė (T98) 1.6 16V (F07) (74kW, 2000.03 > 2005.05)
OPEL ASTRA G kupė (T98) 1.6 16V (F07) (76kW, 2000.03 > 2005.05)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.2 16V (F69) (48kW, 1998.09 > 2000.09)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.2 16V (F69) (55kW, 2000.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.4 16V (F69) (66kW, 1998.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.6 (F69) (55kW, 1998.09 > 2000.09)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.6 (F69) (62kW, 2000.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.6 (F69) (76kW, 2002.12 > 2009.12)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.6 16V (F69) (74kW, 1998.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.7 DTI 16V (F69) (55kW, 2000.02 > 2005.01)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 1.7 TD (F69) (50kW, 1998.09 > 2000.08)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.2 16V (F35) (48kW, 1998.02 > 2000.09)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.2 16V (F35) (55kW, 2000.09 > 2004.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.4 16V (F35) (66kW, 1998.06 > 2004.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.6 (F35) (55kW, 1998.02 > 2000.09)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.6 (F35) (62kW, 2000.09 > 2004.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.6 (F35) (76kW, 2002.12 > 2009.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.6 16V (F35) (74kW, 1998.02 > 2004.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.6 CNG (F35) (71kW, 2003.03 > 2004.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.7 DTI 16V (F35) (55kW, 2000.02 > 2004.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 1.7 TD (F35) (50kW, 1998.02 > 2000.08)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas 1.7 DTI 16V (55kW, 2001.10 > .)
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19) (55kW, 1995.10 > 2002.04)
OPEL VECTRA B hečbekas (J96) 1.6 i (F68) (55kW, 1995.10 > 2003.07)
OPEL VECTRA B universalas (J96) 2.0 DI 16V (F35) (60kW, 1996.11 > 2000.06)