Durų užraktas RIDEX 1361D0151
GamintojasNerastas
Kodas1361D0151
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
Kištukinių kontaktų skaičius
4
montavimo vieta
kairė ir dešinė
montavimo vieta
priekis ir galas
vairuotojo padėtis
Kairės / dešinės pusės eismui
Detali informacija:
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.3 (44kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V (65kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V (66kW, 1992.09 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i (77kW, 1992.02 > 1992.12)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i (96kW, 1992.02 > 1992.12)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 D (44kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 TD (66kW, 1993.02 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 (77kW, 1993.08 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 (96kW, 1993.08 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) RS 2000 (110kW, 1991.05 > 1992.12)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) RS 2000 4x4 (110kW, 1993.08 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) RS Cosworth 4x4 (162kW, 1992.09 > 1995.01)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V (66kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 (66kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V (65kW, 1995.01 > 1995.08)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (77kW, 1995.01 > 1995.08)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) (85kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 D (44kW, 1995.01 > 1996.12)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD (66kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D (51kW, 1995.12 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000 (110kW, 1995.02 > 1998.02)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x4 (110kW, 1995.02 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS Cosworth 4x4 (162kW, 1995.02 > 1998.10)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 (37kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 (40kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 (44kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 (44kW, 1989.03 > 1992.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat (44kW, 1991.05 > 1997.01)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 (52kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 (54kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 (65kW, 1989.01 > 1994.01)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V (65kW, 1994.01 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) (96kW, 1990.03 > 1992.10)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i (76kW, 1989.03 > 1993.03)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V (77kW, 1992.02 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 D (44kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V (96kW, 1992.02 > 1995.12)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V (55kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i (37kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i (44kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V (66kW, 1996.04 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport (76kW, 2000.02 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D (44kW, 1995.08 > 2000.04)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 DI (55kW, 2000.04 > 2002.01)
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V (65kW, 1994.07 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V (66kW, 1993.02 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V (82kW, 1994.07 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V (85kW, 1993.02 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 (85kW, 1993.02 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 TD (65kW, 1993.06 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 TD (66kW, 1995.10 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V (100kW, 1993.02 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 (97kW, 1994.12 > 1996.08)
FORD MONDEO I (GBP) 2.5 i 24V (125kW, 1994.07 > 1996.08)
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i (66kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V (70kW, 1998.05 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i (85kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 TD (66kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i (96kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V (125kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 24V (125kW, 2000.06 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 2.5 ST 200 (151kW, 1999.05 > 2000.11)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i (85kW, 1994.10 > 1998.08)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V (100kW, 1994.10 > 1998.08)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V (108kW, 1996.06 > 1998.08)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD (85kW, 1994.10 > 1998.08)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD (92kW, 1996.09 > 1998.08)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i (110kW, 1995.02 > 1998.08)
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.9 i 24V (152kW, 1994.10 > 1998.08)