                                RIDEX                                                1420M0023, Ne
Pakaba, kardaninis velenas RIDEX 1420M0023
GamintojasNerastas
Kodas1420M0023
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]13
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
55
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
Papildomas straipsnis / informacija 2
su frikciniu guoliu
vidinis skersmuo [mm]
30
Detali informacija:
BMW 3 (E36) 316 i (73kW, 1990.09 > 1993.09)
BMW 3 (E36) 316 i (75kW, 1993.07 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 i (83kW, 1990.12 > 1993.10)
BMW 3 (E36) 318 i (85kW, 1993.10 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 is (103kW, 1993.03 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 is (103kW, 1995.09 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 tds (66kW, 1995.01 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 320 i (110kW, 1990.09 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 323 i (125kW, 1995.03 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 325 i (141kW, 1990.09 > 1995.09)
BMW 3 (E36) 325 td (85kW, 1991.09 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 325 tds (105kW, 1993.05 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1998.02)
BMW 3 (E46) 316 i (77kW, 1998.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 316 i (77kW, 2000.04 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 316 i (85kW, 2002.06 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 318 i (87kW, 1998.02 > 2001.09)
BMW 3 Compact (E36) 316 g (75kW, 1994.03 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 316 i (75kW, 1994.03 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 316 i (77kW, 1998.12 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti (103kW, 1994.11 > 1995.08)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti (103kW, 1995.07 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti (125kW, 1997.08 > 2000.08)
BMW 3 kabrioletas (E36) 318 i (85kW, 1994.01 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E36) 320 i (110kW, 1993.12 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E36) 323 i (125kW, 1995.06 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E36) 325 i (141kW, 1993.03 > 1995.03)
BMW 3 kabrioletas (E36) 328 i (142kW, 1995.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 316 i (75kW, 1993.09 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 318 is (103kW, 1992.03 > 1995.10)
BMW 3 kupė (E36) 318 is (103kW, 1995.09 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 320 i (110kW, 1992.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 323 i (125kW, 1995.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 325 i (141kW, 1992.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E46) 316 Ci (77kW, 2000.04 > 2006.07)
BMW 3 kupė (E46) 318 Ci (87kW, 1999.11 > 2001.09)
BMW 3 Touring (E36) 316 i (75kW, 1996.01 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 318 i (85kW, 1995.07 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 318 tds (66kW, 1995.01 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 320 i (110kW, 1995.01 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 323 i (125kW, 1995.09 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 325 tds (105kW, 1995.01 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW, 2003.03 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 318 i (85kW, 1999.10 > 2001.09)
BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW, 1999.10 > 2001.09)
BMW 5 (E34) 518 i (83kW, 1989.08 > 1995.09)
BMW 5 (E34) 518 i (85kW, 1989.08 > 1995.09)
BMW 5 (E39) 520 i (100kW, 1999.04 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 520 i (110kW, 1996.01 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 520 i (125kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 523 i (125kW, 1995.11 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 525 i (141kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 525 td (85kW, 1997.01 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 525 tds (105kW, 1996.01 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 528 i (142kW, 1995.11 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 530 i (170kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 Touring (E34) 518 g (85kW, 1995.11 > 1996.06)
BMW 5 Touring (E34) 518 i (83kW, 1993.03 > 1994.09)
BMW 5 Touring (E34) 518 i (85kW, 1994.09 > 1997.01)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (100kW, 1999.04 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (110kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (125kW, 2000.09 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 523 i (120kW, 1998.09 > 2000.08)
BMW 5 Touring (E39) 523 i (125kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 525 i (141kW, 2000.09 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds (105kW, 1997.03 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 528 i (142kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 530 i (170kW, 2000.09 > 2004.05)
BMW Z3 kupė (E36) 2.8 i (141kW, 1997.07 > 2000.06)
BMW Z3 kupė (E36) 3.0 i (170kW, 2000.06 > 2003.06)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i (85kW, 1995.10 > 1998.10)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (85kW, 1999.01 > 2003.01)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (87kW, 1998.07 > 2003.01)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (103kW, 1995.10 > 1999.03)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i (110kW, 1999.04 > 2003.01)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i (125kW, 2000.08 > 2003.01)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i (141kW, 1997.04 > 2000.06)
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i (170kW, 2000.06 > 2003.01)