Uždegimo žvakė RIDEX 686S0086
GamintojasNerastas
Kodas686S0086
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis sriegis [mm]
12
kibirkšties padėtis [mm]
4
Kištukinių kontaktų skaičius
1
sriegio dydis
M12x1.25
sriegio ilgis [mm]
26,5
sriegio žingsnis [mm]
1,25
sukimo momento kampas [laipsniai]
90
tarpas tarp elektrodų [mm]
1,1
uždegimo žvakė
1 æ įžemintas elektrodas
užveržimo sukimo momentas [Nm]
22
užveržimo sukimo momentas [Nm]
23
veržliarakčio dydis
14
Detali informacija:
ASTON MARTIN CYGNET 1.3 (72kW, 2011.04 > 2013.10)
CITROEN C1 II (PA_, PS_) 1.0 VTi 68 (51kW, 2014.04 > .)
CITROËN C1 II (PA_, PS_) 1.0 VTi 72 (53kW, 2018.06 > .)
DAIHATSU CHARADE VIII 1.33 16V (73kW, 2011.05 > .)
LOTUS ELISE 1.6 (100kW, 2007.06 > .)
LOTUS ELISE 1.8 (162kW, 2007.06 > .)
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 (55kW, 2014.08 > 2017.11)
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G (66kW, 2014.08 > 2017.11)
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G (DJLFS) (85kW, 2014.08 > .)
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G M Hybrid (55kW, 2019.08 > .)
MAZDA 2 hečbekas (DL, DJ) 1.5 SKYACTIV-G M Hybrid (66kW, 2019.08 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 1.5 (74kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 (88kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 (121kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BM) 2.0 (88kW, 2015.04 > 2016.05)
MAZDA 3 hečbekas (BP) 1.5 SKYACTIV-G (BP5H, BP6H) (88kW, 2018.11 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BP) 2.0 SKYACTIV-G (BP5H, BP6H) (110kW, 2018.11 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BP) 2.0 SKYACTIV-G M Hybrid (90kW, 2018.11 > .)
MAZDA 3 hečbekas (BP) 2.0 SKYACTIV-G M Hybrid (110kW, 2020.01 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 1.5 (74kW, 2014.10 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 2.0 (88kW, 2013.09 > .)
MAZDA 3 sedanas (BM_, BN_) 2.0 (110kW, 2013.11 > .)
MAZDA 3 sedanas (BP_) 1.5 SKYACTIV-G (BP5S, BP6S) (88kW, 2018.11 > .)
MAZDA 3 sedanas (BP_) 2.0 SKYACTIV-G M Hybrid (90kW, 2018.11 > .)
MAZDA 6 dėžės kėbulas / universalas (GJ) 2.0 (107kW, 2015.04 > 2016.05)
MAZDA 6 dėžės kėbulas / universalas (GJ) 2.0 (121kW, 2015.04 > 2016.05)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.0 (GJ2, GL2, GL6) (107kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.0 (GJEFP) (121kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.5 (143kW, 2018.03 > .)
MAZDA 6 sedanas (GJ, GL) 2.5 (GJ5FP, GL1032, GL1033) (141kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.0 (GJEFW) (107kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.0 (GJEFW) (121kW, 2013.01 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.5 (141kW, 2012.12 > .)
MAZDA 6 Universalas (GJ, GL) 2.5 (143kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (89kW, 2018.02 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (DK2W7, DKEFW) (110kW, 2018.05 > .)
MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) (88kW, 2015.05 > 2018.01)
MAZDA CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G AWD (DK4W7, DKEAW) (110kW, 2015.05 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-G M Hybrid (90kW, 2019.07 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-G M Hybrid (DM5W, DM6W) (110kW, 2020.01 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-G M Hybrid AWD (90kW, 2019.07 > .)
MAZDA CX-30 (DM, DT, ED) SKYACTIV-G M Hybrid AWD (DMEW, DMFW) (110kW, 2020.01 > .)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 (110kW, 2012.02 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 AWD (110kW, 2012.02 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.0 AWD (KEEAW) (118kW, 2011.11 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.5 AWD (141kW, 2015.02 > 2017.02)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 (110kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 (121kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 AWD (110kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 AWD (118kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 AWD (121kW, 2018.06 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 SKYACTIV-G (120kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.0 SKYACTIV-G AWD (120kW, 2018.03 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.5 (143kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 (KF) 2.5 AWD (143kW, 2017.05 > .)
MAZDA CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-G (KEC9) (121kW, 2015.04 > 2017.02)
MAZDA CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-G AWD (KEK9) (118kW, 2015.04 > 2017.02)
MAZDA CX-5 Van (KE_) SKYACTIV-G AWD (KEN9) (141kW, 2015.04 > 2017.02)
MAZDA MX-5 IV (ND__) 1.5 (ND2E, ND5R) (96kW, 2015.06 > .)
MAZDA MX-5 IV (ND__) 1.5 (ND6E, ND5RC) (97kW, 2018.05 > .)
MAZDA MX-5 IV (ND__) 2.0 (ND2E, ND6E) (118kW, 2015.06 > .)
MAZDA MX-5 IV (ND__) 2.0 (ND6E, NDERC) (135kW, 2018.05 > .)
MAZDA MX-5 RF Targa (ND) 1.5 (96kW, 2017.08 > .)
MAZDA MX-5 RF Targa (ND) 1.5 (ND6E) (97kW, 2018.05 > .)
MAZDA MX-5 RF Targa (ND) 2.0 (ND2E) (118kW, 2016.12 > .)
MAZDA MX-5 RF Targa (ND) 2.0 (ND6E) (135kW, 2018.05 > .)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 (86kW, 2010.11 > .)
NISSAN TIIDA sedanas (SC11) 1.6 (C11L) (81kW, 2007.09 > 2012.12)
PEUGEOT 108 1.0 VTi (51kW, 2014.05 > .)
PEUGEOT 108 1.0 VTi 72 (53kW, 2018.05 > .)