degalų tiekimo blokas RIDEX 1382F0169
GamintojasNerastas
Kodas1382F0169
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis slėgis [bar]
4,2
įpurškimo sistema
daugiataškis įpurškimas (MPI)
Kištukinių kontaktų skaičius
4
papildomas gaminys / papildoma informacija
su degalų bako siųstuvo bloku
su sandarikliu
tiekimo kiekis [l/h]
120
Analogai kodai: 519642330587077
Tinka automobiliams: SAAB 9-5, 9-5 Universalas
Detali informacija:
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t (110kW, 1997.09 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t (125kW, 1997.09 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t (136kW, 2001.01 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (162kW, 2003.07 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (169kW, 1999.10 > 2001.09)
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo (184kW, 2001.09 > 2009.12)
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t (147kW, 1998.01 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.0 t (110kW, 1998.10 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.0 t (141kW, 1998.10 > 2000.07)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 t (125kW, 1998.10 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 t (136kW, 2001.01 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 Turbo (162kW, 2003.07 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 Turbo (169kW, 1999.10 > 2001.09)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 2.3 Turbo (184kW, 2001.09 > 2009.12)
SAAB 9-5 Universalas (YS3E) 3.0 V6t (147kW, 1998.10 > 2009.12)