RIDEX 158T0186
GamintojasNerastas
Kodas158T0186
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
elektr.
Analogai kodai: 869272031216665
Detali informacija:
VOLVO C30 (533) D3 (110kW, 2010.10 > 2012.12)
VOLVO C30 (533) D4 (130kW, 2010.10 > 2012.12)
VOLVO C30 (533) D5 (120kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO C30 (533) D5 (132kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO C70 II kabrioletas (542) 2.4 D (120kW, 2007.03 > 2013.06)
VOLVO C70 II kabrioletas (542) D3 (110kW, 2010.10 > 2013.06)
VOLVO C70 II kabrioletas (542) D4 (130kW, 2010.10 > 2013.06)
VOLVO C70 II kabrioletas (542) D5 (132kW, 2006.03 > 2013.06)
VOLVO S40 II (544) D3 (110kW, 2010.10 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) D4 (130kW, 2010.10 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) D5 (132kW, 2006.03 > 2010.12)
VOLVO S60 I (384) 2.4 D (93kW, 2005.09 > 2010.04)
VOLVO S60 I (384) D5 (136kW, 2005.09 > 2010.04)
VOLVO S60 II (134) D3 (100kW, 2012.05 > .)
VOLVO S60 II (134) D3 (120kW, 2010.04 > 2012.04)
VOLVO S60 II (134) D4 (120kW, 2012.05 > .)
VOLVO S60 II (134) D5 (151kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO S60 II (134) D5 AWD (151kW, 2010.04 > .)
VOLVO S60 II (134) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO S80 II (124) 2.4 D (120kW, 2006.03 > .)
VOLVO S80 II (124) 2.4 D (129kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D3 / D4 (120kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (136kW, 2006.03 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (151kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (136kW, 2007.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (151kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V40 Hečbekas (525) D3 (110kW, 2012.03 > 2015.03)
VOLVO V40 Hečbekas (525) D4 (130kW, 2012.03 > .)
VOLVO V50 (545) D3 (110kW, 2010.10 > 2012.12)
VOLVO V50 (545) D4 (130kW, 2010.10 > 2012.12)
VOLVO V50 (545) D5 (132kW, 2006.03 > 2010.12)
VOLVO V60 I (155) D3 (100kW, 2012.12 > .)
VOLVO V60 I (155) D3 / D4 (120kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) D4 AWD (120kW, 2012.12 > .)
VOLVO V60 I (155) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO V60 I (155) D5 (151kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V60 I (155) D5 AWD (151kW, 2010.09 > .)
VOLVO V60 I (155) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V60 I (155) D6 Hybrid AWD (158kW, 2012.06 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.0 D (100kW, 2007.10 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.4 D (120kW, 2007.08 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.4 D (129kW, 2009.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D3 / D4 (120kW, 2010.03 > .)
VOLVO V70 III (135) D4 AWD (120kW, 2013.01 > .)
VOLVO V70 III (135) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (136kW, 2007.08 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (136kW, 2007.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD (120kW, 2008.05 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 (100kW, 2012.04 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 / D4 (120kW, 2010.03 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (136kW, 2008.05 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (151kW, 2009.07 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD (169kW, 2014.04 > .)
VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 AWD (136kW, 2005.12 > 2007.08)
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D (129kW, 2010.01 > .)
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD (120kW, 2007.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D3 (120kW, 2011.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (136kW, 2007.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC90 I (275) D3 / D5 (120kW, 2009.04 > .)
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD (136kW, 2006.05 > .)
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD (147kW, 2011.01 > .)