kaitinimo žvakė RIDEX 243G0048
GamintojasNerastas
Kodas243G0048
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
bendras ilgis [mm]
99
įtampa [V]
11
kaitinimo žvakės tipas
pakaitinus
kaitinimo žvakės tipas
pieštuko tipo kaitinimo žvakė
kūgio nuolydis
63°
Prijungimo mechanizmai
M4x0.7
skersmuo [mm]
5
sriegio dydis
M10x1
veržliarakčio dydis
10
Detali informacija:
DACIA SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) (46kW, 2003.02 > .)
OPEL ARENA autobusas (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) (44kW, 1997.01 > 2001.12)
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D (44kW, 1998.03 > 2001.08)
OPEL ARENA komercinis (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) (44kW, 1997.01 > 2001.12)
OPEL ARENA komercinis (TB, TF) 1.9 D (44kW, 1998.03 > 2001.08)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) (47kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) (48kW, 2000.02 > 2001.05)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) (47kW, 1998.09 > .)
RENAULT CLIO II hečbekas (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) (48kW, 2000.02 > 2001.05)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED (48kW, 1999.09 > 2001.06)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) (40kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) (47kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) (48kW, 1999.09 > 2003.06)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) (40kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) (47kW, 1997.08 > .)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) (47kW, 1996.01 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) (47kW, 1996.09 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) (47kW, 1995.08 > 2000.09)
RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) (47kW, 1997.03 > 1999.09)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) (47kW, 1999.09 > 2001.03)
RENAULT TRAFIC Autobusas (T_, P_, V_) 1.9 D (44kW, 1997.06 > 2001.03)
RENAULT TRAFIC komercinis (T_, P_, V_) 1.9 D (44kW, 1997.06 > 2001.03)