Uždegimo žvakė RIDEX 686S0053
GamintojasNerastas
Kodas686S0053
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
iškrovimas [mm]
3
Išorinis sriegis [mm]
12
kibirkšties padėtis [mm]
5
Kištukinių kontaktų skaičius
1
pakuotės tipas
dėžutė
Prijungimo mechanizmai
SAE
sriegio dydis
M12x1.25
sriegio ilgis [mm]
26,5
sriegio žingsnis [mm]
1,25
sukimo momento kampas [laipsniai]
90
tarpas tarp elektrodų [mm]
0,9
uždegimo žvakė
1 æ įžemintas elektrodas
uždegimo žvakė
nikelio vidurinysis elektrodas
su tarpiklio vieta
Vario vidurinis elektrodas
užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]
20
užveržimo sukimo momentas [Nm]
23
Varža iki [kOhm]
9
varža nuo [kOhm]
3
veržliarakčio dydis
14
veržliarakčio dydis
14 mm
Detali informacija:
CITROEN C2 (JM_) 1.4 16V (65kW, 2006.06 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V (65kW, 2003.12 > .)
CITROEN C4 I (LC_) 1.4 16V (65kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 1.4 16V (65kW, 2004.11 > 2011.07)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 (HMM1) (84kW, 2017.10 > .)
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1) (84kW, 2017.10 > .)
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 LPG (HMM1) (80kW, 2017.10 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (JSAV) (75kW, 2015.04 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (JSNB) (80kW, 2018.08 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 SCe 100 (JSAV) (75kW, 2015.06 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02) (55kW, 2006.02 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG (55kW, 2006.02 > .)
DACIA LOGAN II 1.0 SCe 75 (54kW, 2017.01 > .)
DACIA LOGAN II 1.2 (54kW, 2015.05 > .)
DACIA LOGAN II 1.2 (55kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN II 1.2 LPG (55kW, 2012.10 > .)
DACIA LOGAN III (3K_) 1.0 SCe 65 (49kW, 2021.05 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.0 SCe 75 (54kW, 2016.12 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.2 (54kW, 2015.05 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.2 (55kW, 2013.02 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG (53kW, 2013.02 > .)
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG (55kW, 2013.02 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.2 16V (55kW, 2008.11 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.2 16V LPG (55kW, 2008.11 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.0 SCe 75 (B8JC, B8JD, B8NC) (54kW, 2016.12 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 (54kW, 2015.05 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 (55kW, 2012.10 > .)
DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 LPG (55kW, 2012.10 > .)
DACIA SANDERO III 1.0 SCe 65 (49kW, 2021.01 > .)
LADA XRAY (GAB_) 1.6 Cross (GAB44) (83kW, 2019.10 > .)
NISSAN KUBISTAR komercinis (X76) 1.2 16V (55kW, 2006.04 > .)
NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 (59kW, 2010.05 > .)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 16V (65kW, 2005.10 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 16V (65kW, 2003.10 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 16V (65kW, 2003.10 > .)
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (65kW, 2006.02 > .)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > .)
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > 2007.07)
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V (65kW, 2003.11 > 2007.07)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... (55kW, 2001.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) (55kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) (48kW, 2005.06 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J) (55kW, 2008.02 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) (55kW, 2008.07 > .)
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR1U) (58kW, 2007.11 > 2012.12)
RENAULT CLIO III Hečbekas (SB_, SR_) 1.2 (SR0J) (55kW, 2005.11 > 2014.12)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V (54kW, 2012.11 > .)
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V (BHA1, BHAK, BHMG, BHMK) (55kW, 2015.06 > .)
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.2 16V (54kW, 2013.01 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.2 16V (55kW, 2002.04 > .)
RENAULT CLIO V (B7_) 1.0 SCe 65 (B7MG) (49kW, 2021.11 > .)
RENAULT CLIO V (B7_) 1.0 SCe 65 (B7MR) (48kW, 2019.11 > .)
RENAULT CLIO V (B7_) 1.0 SCe 75 (B7M5) (53kW, 2019.06 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) (55kW, 2001.06 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) (55kW, 2001.10 > .)
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.2 (55kW, 2013.11 > .)
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 (83kW, 2016.09 > .)
RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.6 16V (84kW, 2016.04 > .)
RENAULT MEGANE IV Hečbekas (B9A/M/N_) 1.6 16V (84kW, 2015.11 > .)
RENAULT MEGANE IV sedanas (LVA/M/N) 1.6 SCe (LVM0) (84kW, 2016.10 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) (48kW, 2005.05 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) (55kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S) (58kW, 2004.12 > .)
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex (55kW, 2008.10 > .)
RENAULT THALIA II (LU_) 1.2 16V (LU2V) (55kW, 2008.09 > .)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) (44kW, 2004.08 > 2007.06)
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) (55kW, 2001.01 > 2007.06)
RENAULT TWINGO I hečbekas (S06_) 1.2 (55kW, 2001.01 > 2012.06)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 70 (52kW, 2014.09 > .)
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 70 (BCMB) (51kW, 2015.09 > .)
SMART FORFOUR hečbekas (453) 1.0 (453.041) (45kW, 2014.11 > .)
SMART FORFOUR hečbekas (453) 1.0 (453.042, 453.043) (52kW, 2014.07 > .)
SMART FORTWO Kabrioletas (453) 1.0 (453.442, 453.443) (52kW, 2015.09 > .)
SMART FORTWO kupė (453) 1.0 (453.341) (45kW, 2014.11 > .)
SMART FORTWO kupė (453) 1.0 (453.342, 453.343) (52kW, 2014.07 > .)