Stabdžių būgnas RIDEX 123B0142
GamintojasNerastas
Kodas123B0142
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
139,7
angų išdėstymas / skaičius
06/08
Bendras rato stebulės ilgis [mm]
91,4
Būgno skersmuo [mm]
295
centravimo skersmuo [mm]
94
Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]
343
maks. būgno nusidėv. matavimas [mm]
297
maks. rato stebulės ilgis [mm]
297
montavimo vieta
galinė ašis
naudojamas transporto priemonėse iki MM
Papildomas straipsnis / informacija 2
be rato guolio
be rato stebulės
be rato tvirtinimo smeigių
Rato kaiščio angos skersmuo [mm]
12,3
Vidinis rato stebulės ilgis [mm]
73,2
73,3
Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]
295
Detali informacija:
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) (94kW, 2010.04 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) (100kW, 2005.11 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) (123kW, 2007.08 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) (131kW, 2010.01 > 2015.12)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 16V 4WD (98kW, 2007.04 > 2015.12)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) (100kW, 2005.11 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) (123kW, 2007.10 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) (131kW, 2010.04 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON plokščiadugnis / važiuoklė (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) (131kW, 2010.04 > .)
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.2 DI-D 4WD (121kW, 2008.07 > .)
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.5 V6 24V (153kW, 2008.09 > .)