Paskirstymo diržas RIDEX 306T0140
GamintojasNerastas
Kodas306T0140
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]24
krumplių skaičius
168
Detali informacija:
CADILLAC BLS 2.0 T Flexpower (147kW, 2007.12 > .)
CADILLAC BLS Wagon 2.0 T Flexpower (147kW, 2007.12 > .)
LOTUS EUROPA S 2.0 Turbo (147kW, 2006.07 > .)
LOTUS EUROPA S 2.0 Turbo (165kW, 2008.09 > .)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 2.0 16V (F08, F48) (100kW, 1998.02 > 2005.01)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) (118kW, 1999.11 > 2002.09)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 2.0 OPC (F08, F48) (141kW, 2002.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G hečbekas (T98) 2.0 OPC (F08, F48) (147kW, 2002.11 > 2005.01)
OPEL ASTRA G Kabrioletas (T98) 2.0 16V Turbo (F67) (147kW, 2002.11 > 2005.10)
OPEL ASTRA G Kabrioletas (T98) 2.0 OPC (F67) (141kW, 2002.03 > 2005.10)
OPEL ASTRA G kupė (T98) 2.0 16V Turbo (F07) (140kW, 2000.09 > 2001.08)
OPEL ASTRA G kupė (T98) 2.0 16V Turbo (F07) (141kW, 2001.08 > 2005.05)
OPEL ASTRA G kupė (T98) 2.0 16V Turbo (F07) (147kW, 2002.11 > 2005.05)
OPEL ASTRA G sedanas (T98) 2.0 16V (F69) (100kW, 1998.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 2.0 16V (F35) (100kW, 1998.02 > 2004.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 2.0 OPC (F35) (141kW, 2002.09 > 2004.07)
OPEL ASTRA G universalas (T98) 2.0 OPC (F35) (147kW, 2002.11 > 2004.07)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) (125kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) (147kW, 2004.09 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) (177kW, 2005.03 > .)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) (125kW, 2005.03 > .)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) (147kW, 2005.03 > .)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) (177kW, 2005.08 > .)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) (125kW, 2005.09 > .)
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) (147kW, 2005.09 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 2.0 Turbo (L35) (125kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 2.0 Turbo (L35) (147kW, 2004.09 > .)
OPEL SPEEDSTER (E01) 2.0 Turbo (R97) (147kW, 2003.04 > .)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) (147kW, 2005.07 > .)
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) (177kW, 2006.01 > .)
OPEL ZAFIRA A Autobusiukas (T98) 2.0 OPC (F75) (141kW, 2001.09 > 2005.06)
OPEL ZAFIRA A Autobusiukas (T98) 2.0 OPC (F75) (147kW, 2002.11 > 2005.06)
OPEL ZAFIRA B Furgonas / erdvus limuzinas (A05) 2.0 VAN (M75) (147kW, 2005.07 > 2010.12)