Paskirstymo diržas RIDEX 306T0150
GamintojasNerastas
Kodas306T0150
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]25,4
plotis [mm]26
ilgis [mm]
1124
krumplio žingsnis [mm]
9,525
krumplių skaičius
118
medžiaga
HNBR (hidratuotas akrilo-nitrilo-butadieno kaučiukas)
medžiaga
optinis stiklas
spalva
juoda
varomieji blokai
Skirstomasis velenas
Detali informacija:
CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi (115kW, 2007.02 > .)
CITROEN C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.2 HDi (115kW, 2009.01 > .)
CITROËN C-CROSSER Van (VU_) 2.2 HDi (VU4HNH) (115kW, 2007.06 > 2012.12)
CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi (120kW, 2006.05 > .)
CITROEN C5 II (RC_) 2.2 HDi (125kW, 2006.04 > .)
CITROEN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HPE, RE4HP2, RE4HRE, RE4HR2) (120kW, 2006.05 > .)
CITROEN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HTE, RE4HT2) (125kW, 2006.04 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.2 HDi (RD4HTH) (125kW, 2008.02 > .)
CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi (RD4HTH, RD4HPH, RD4HRH, RD4HSH) (120kW, 2009.04 > 2011.12)
CITROEN C5 III (RD_) 2.2 HDi 200 (RD4HLA) (150kW, 2010.07 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi (RW4HTH) (125kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 165 (120kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 200 (150kW, 2010.07 > .)
CITROEN C6 (TD_) 2.2 HDi (120kW, 2006.06 > .)
CITROEN C6 (TD_) 2.2 HDi (125kW, 2006.06 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (120kW, 2007.06 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (125kW, 2006.06 > .)
FIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet (125kW, 2008.03 > 2011.06)
FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi (129kW, 2008.03 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi (147kW, 2010.07 > .)
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi (147kW, 2013.03 > 2015.06)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi (129kW, 2008.03 > 2010.10)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi (147kW, 2010.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Sedanas (BA7) 2.2 TDCi (129kW, 2008.03 > 2010.10)
FORD MONDEO IV Sedanas (BA7) 2.2 TDCi (147kW, 2010.10 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi (129kW, 2008.03 > 2010.10)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi (147kW, 2010.07 > 2015.01)
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi (129kW, 2008.03 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi (147kW, 2010.07 > .)
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D (120kW, 2011.04 > .)
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D (140kW, 2011.05 > .)
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D (147kW, 2012.03 > .)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D (120kW, 2012.09 > .)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D (147kW, 2012.09 > .)