Paskirstymo diržas RIDEX 306T0074
GamintojasNerastas
Kodas306T0074
Kokybės klasėEkonominė
plotis [mm]25
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
1133
krumplio žingsnis [mm]
9,525
krumplių skaičius
119
medžiaga
HNBR (hidratuotas akrilo-nitrilo-butadieno kaučiukas)
Detali informacija:
AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.0 D (51kW, 1978.08 > 1983.02)
AUDI 100 C2 sedanas (431, 433, 434) 2.0 D (51kW, 1978.08 > 1982.07)
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 D (51kW, 1983.03 > 1990.11)
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD (64kW, 1983.03 > 1987.10)
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD (74kW, 1988.03 > 1990.11)
AUDI 100 C3 Sedanas (443, 444) 2.0 D (51kW, 1982.08 > 1988.07)
AUDI 100 C3 Sedanas (443, 444) 2.0 D Turbo (64kW, 1982.08 > 1988.02)
AUDI 100 C3 Sedanas (443, 444) 2.0 D Turbo (74kW, 1988.03 > 1990.11)
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel (58kW, 1987.08 > 1993.08)
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel (60kW, 1978.08 > 1985.07)
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel (60kW, 1979.04 > 1993.08)
VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel (60kW, 1984.08 > 1992.07)
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Diesel (60kW, 1985.08 > 1988.07)
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 TD Interc. (90kW, 1986.08 > 1988.07)
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Turbo-Diesel (80kW, 1985.09 > 1992.07)
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 TD Interc. (85kW, 1987.08 > 1992.07)
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (80kW, 1987.04 > 1992.07)
VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (82kW, 1982.08 > 1987.07)
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 D (60kW, 1982.01 > 1992.07)
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 TD Interc. (765) (85kW, 1987.08 > 1992.07)
VOLVO 780 (782) 2.4 D (90kW, 1986.04 > 1990.07)
VOLVO 940 (944) 2.4 D (60kW, 1990.08 > 1994.12)
VOLVO 940 (944) 2.4 TD Intercooler (90kW, 1990.08 > 1994.12)
VOLVO 940 (944) 2.4 Turbo Diesel (80kW, 1990.08 > 1994.12)
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 D (60kW, 1990.08 > 1995.07)
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 TD Intercooler (90kW, 1990.08 > 1994.08)
VOLVO 940 Kombi (945) 2.4 Turbo Diesel (80kW, 1990.08 > 1994.07)
VOLVO 960 (964) 2.4 TD Interc. (85kW, 1991.09 > 1994.07)
VOLVO 960 Kombi (965) 2.4 TD Interc. (85kW, 1991.09 > 1994.07)
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.4 D (51kW, 1989.08 > 1996.06)
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.4 D (55kW, 1979.01 > 1992.07)
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.4 TD (68kW, 1989.08 > 1992.08)
VW LT 28-35 I autobusas (281-363) 2.4 TD (75kW, 1982.12 > 1989.07)
VW LT 28-35 I komercinis (281-363) 2.4 D (51kW, 1990.07 > 1996.05)
VW LT 28-35 I komercinis (281-363) 2.4 D (55kW, 1979.01 > 1992.07)
VW LT 28-35 I komercinis (281-363) 2.4 D (57kW, 1979.01 > 1992.07)
VW LT 28-35 I komercinis (281-363) 2.4 TD (68kW, 1988.08 > 1992.08)
VW LT 28-35 I komercinis (281-363) 2.4 TD (75kW, 1986.02 > 1992.08)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 D (51kW, 1990.08 > 1996.06)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 D (55kW, 1978.12 > 1991.02)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 D (57kW, 1978.12 > 1991.02)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 D Syncro (51kW, 1991.08 > 1992.07)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 D Syncro (55kW, 1991.08 > 1992.07)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 TD (68kW, 1990.08 > 1992.08)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 TD (75kW, 1982.12 > 1993.09)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 TD Syncro (68kW, 1991.08 > 1992.07)
VW LT 28-35 I plokščiadugnis / važiuoklė (281-363) 2.4 TD Syncro (75kW, 1991.08 > 1992.07)
VW LT 40-55 I komercinis (291-512) 2.4 D (51kW, 1990.07 > 1996.05)
VW LT 40-55 I komercinis (291-512) 2.4 D (55kW, 1979.01 > 1992.07)
VW LT 40-55 I komercinis (291-512) 2.4 D (57kW, 1979.01 > 1992.07)
VW LT 40-55 I komercinis (291-512) 2.4 D 4WD (55kW, 1979.01 > 1986.03)
VW LT 40-55 I komercinis (291-512) 2.4 TD (68kW, 1988.08 > 1992.08)
VW LT 40-55 I komercinis (291-512) 2.4 TD (75kW, 1986.02 > 1992.08)
VW LT 40-55 I komercinis (291-512) 2.4 TD 4WD (75kW, 1978.08 > 1992.07)
VW LT 40-55 I plokščiadugnis / važiuoklė (293-909) 2.4 D (51kW, 1990.08 > 1996.06)
VW LT 40-55 I plokščiadugnis / važiuoklė (293-909) 2.4 D (55kW, 1978.12 > 1991.02)
VW LT 40-55 I plokščiadugnis / važiuoklė (293-909) 2.4 D (57kW, 1978.12 > 1991.02)
VW LT 40-55 I plokščiadugnis / važiuoklė (293-909) 2.4 TD (68kW, 1988.08 > 1991.07)
VW LT 40-55 I plokščiadugnis / važiuoklė (293-909) 2.4 TD (75kW, 1982.12 > 1993.09)
VW LT 40-55 I plokščiadugnis / važiuoklė (293-909) 2.4 TD Syncro (75kW, 1991.08 > 1992.07)