Jutiklis, alkūninio veleno impulsas RIDEX 833C0077
GamintojasNerastas
Kodas833C0077
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
jungties korpuso forma
kvadratas
jutiklio tipas
indukcinis jutiklis
Kištukinių kontaktų skaičius
2
Papildomas straipsnis / informacija 2
be kabelio
varža [Ohm]
290
Detali informacija:
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.1 (37kW, 1985.12 > 1990.07)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (44kW, 1986.01 > 1990.07)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF) (46kW, 1988.07 > 1990.10)
FORD ESCORT IV Express (AVF) 1.1 (37kW, 1986.05 > 1990.07)
FORD ESCORT IV Express (AVF) 1.3 (44kW, 1986.02 > 1990.07)
FORD ESCORT IV Express (AVF) 1.3 (46kW, 1988.07 > 1990.07)
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.1 (37kW, 1985.10 > 1990.09)
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.3 (44kW, 1986.01 > 1990.07)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.3 (44kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 TD (66kW, 1993.02 > 1995.01)
FORD ESCORT V Express (AVF) 1.3 (46kW, 1990.07 > 1994.12)
FORD ESCORT V Express (AVF) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1994.12)
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL, BJ2) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL, BJ2) 1.4 i (55kW, 1993.07 > 1995.01)
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL, BJ2) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ESCORT V sedanas (AFL) 1.3 (44kW, 1993.08 > 1995.01)
FORD ESCORT V sedanas (AFL) 1.4 (52kW, 1993.08 > 1994.04)
FORD ESCORT V sedanas (AFL) 1.4 (55kW, 1993.08 > 1995.01)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.3 (44kW, 1991.09 > 1992.09)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4 (55kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 (77kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 D (44kW, 1995.01 > 1996.12)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD (66kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI Dėžės kėbulas / universalas (AVL) 1.4 (54kW, 1995.01 > 2000.08)
FORD ESCORT VI Dėžės kėbulas / universalas (AVL) 1.8 D (44kW, 1995.01 > 2000.08)
FORD ESCORT VI Kabrioletas (ALL) 1.4 (55kW, 1995.02 > 1998.08)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.8 D (44kW, 1995.01 > 1996.12)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.8 TD (66kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1999.01)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 D (44kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 TD (66kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD FIESTA Furgonas / erdvus limuzinas (F3L, F5L) 1.3 (44kW, 1991.09 > 1996.02)
FORD FIESTA Furgonas / erdvus limuzinas (J5_, J3_) 1.4 i (66kW, 1996.04 > 1999.10)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.0 (33kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 (37kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 (40kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 (44kW, 1989.03 > 1992.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 (44kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat (44kW, 1991.05 > 1997.01)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 (52kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 (54kW, 1989.03 > 1995.12)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 (65kW, 1989.01 > 1994.01)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) (96kW, 1990.03 > 1992.10)
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i (76kW, 1989.03 > 1993.03)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V (66kW, 1996.04 > 2002.01)
FORD ORION II (AFF) 1.3 (44kW, 1985.12 > 1990.07)
FORD ORION III (GAL) 1.3 (44kW, 1990.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.4 (52kW, 1990.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.4 (54kW, 1990.07 > 1993.12)
FORD ORION III (GAL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.12)
FORD ORION III (GAL) 1.6 i (77kW, 1990.07 > 1992.09)
FORD SIERRA II (GBG, GB4) 1.6 i (59kW, 1989.10 > 1993.02)
FORD SIERRA II Hečbekas (GBC, GBG) 1.6 i (59kW, 1989.10 > 1993.02)
FORD SIERRA II Turnier (BNG) 1.6 i (59kW, 1989.10 > 1993.02)