Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys RIDEX 402B1035
GamintojasNerastas
Kodas402B1035
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]74,2
plotis [mm]156,4
storis [mm]18
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
atitinka ECE normą
ECE-R90
montavimo vieta
priekinė ašis
stabdžių sistema
Ate-Teves
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
neparengta susidėvėjimo indikatoriui
Tinka automobiliams: VOLVO C70 I kabrioletas, C70 I kupė, S70, V70 I, XC70 I Cross Country
Detali informacija:
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.0 (132kW, 1998.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.0 T (120kW, 2000.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.0 T (166kW, 1998.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.4 (125kW, 1998.06 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.4 T (142kW, 1998.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) 2.4 T (147kW, 2002.07 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) T5 (176kW, 1998.03 > 2005.10)
VOLVO C70 I kabrioletas (873) T5 (180kW, 2002.07 > 2005.10)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.0 (132kW, 1997.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.0 T (120kW, 2000.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.0 T (166kW, 1997.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.4 (121kW, 1999.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.4 (125kW, 1999.05 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) 2.4 T (142kW, 1997.03 > 2002.09)
VOLVO C70 I kupė (872) T-5 (176kW, 1997.03 > 2002.09)
VOLVO S70 (874) 2.0 (93kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 (105kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 (120kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 (132kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo (155kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo (166kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.3 (195kW, 1999.04 > 2000.09)
VOLVO S70 (874) 2.3 Turbo (184kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 (103kW, 1999.08 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 (106kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 (121kW, 1998.06 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 (125kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel (103kW, 1999.07 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel (106kW, 1998.10 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo (142kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.5 TDI (103kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO S70 (874) 2.5 TDi AWD (103kW, 1999.10 > 2000.09)
VOLVO S70 (874) T5 (176kW, 1997.01 > 2000.11)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 (93kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 (105kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 (120kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 (132kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo (155kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo (166kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD (166kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 AWD (177kW, 1997.04 > 1998.09)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T AWD (184kW, 1997.04 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 (176kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD (176kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 Turbo (184kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 (103kW, 1999.08 > 2000.05)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 (106kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 (121kW, 1998.06 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 (125kW, 1997.01 > 2000.05)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 AWD (121kW, 1998.10 > 1999.05)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel (103kW, 1999.08 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel (106kW, 1998.10 > 1999.08)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo (142kW, 1997.01 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD (142kW, 1997.01 > 2000.05)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD (195kW, 1999.03 > 2000.03)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI (103kW, 1997.01 > 2000.05)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDi AWD (103kW, 1996.11 > 2000.02)
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD (142kW, 1997.11 > 2002.09)