                                RIDEX                                                124C0060, Nen
Trosas, stovėjimo stabdys RIDEX 124C0060
GamintojasNerastas
Kodas124C0060
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
ilgis 1 / ilgis 2 [mm]
1508/1205
montavimo vieta
galinis
stabdžių tipas
Stabdžių diskas/trinkelės
Analogai kodai: 77004322667700438266
Tinka automobiliams: RENAULT MEGANE II, MEGANE Scénic, SCÉNIC I autobusiukas
Detali informacija:
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) (60kW, 2002.11 > .)
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G) (88kW, 2002.11 > 2008.02)
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) (99kW, 2002.11 > 2008.02)
RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) (79kW, 1998.04 > 1999.10)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) (70kW, 1999.09 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.6 (75kW, 2001.03 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... (79kW, 1999.09 > 2003.09)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (75kW, 2001.03 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) (85kW, 2001.01 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 (85kW, 2000.07 > 2001.04)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) (47kW, 1999.09 > 2001.03)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F) (75kW, 1999.09 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 (75kW, 2000.11 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) (72kW, 1999.09 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U) (59kW, 2001.02 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) (102kW, 2000.07 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) (103kW, 1999.09 > 2003.08)
RENAULT SCÉNIC I autobusiukas (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 (102kW, 2000.06 > 2003.08)