                                RIDEX                                                124C0125, Nen
Trosas, stovėjimo stabdys RIDEX 124C0125
GamintojasNerastas
Kodas124C0125
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
ilgis 1 / ilgis 2 [mm]
1890/1577
montavimo vieta
dešinysis galinis
stabdžių tipas
Stabdžių diskas/trinkelės
Tinka automobiliams: VW PASSAT B5, PASSAT B5 Variant, PASSAT B5.5, PASSAT B5.5 Variant
Detali informacija:
VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 (74kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (85kW, 1997.01 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (92kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion (92kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (66kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (74kW, 2000.02 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.0 (88kW, 2000.04 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.0 4motion (88kW, 2000.04 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion (110kW, 1997.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI (110kW, 1998.07 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI Syncro/4motion (110kW, 1998.12 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 (142kW, 1996.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion (142kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 (74kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 (85kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 (92kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion (92kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T (110kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (66kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (74kW, 2000.02 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 (88kW, 2000.04 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.0 4motion (88kW, 2000.04 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 (110kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion (110kW, 1997.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI (110kW, 1998.07 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion (110kW, 1998.12 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 (142kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion (142kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T (125kW, 2001.02 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 4motion (125kW, 2001.03 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (120kW, 2003.05 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 (140kW, 2000.10 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 (142kW, 2002.05 > 2003.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T (125kW, 2002.05 > 2005.08)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 4motion (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI (120kW, 2003.05 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 (142kW, 2000.10 > 2005.08)