Gofruotoji membrana, kardaninis velenas RIDEX 193B0103
GamintojasNerastas
Kodas193B0103
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
88
Išorinis skersmuo [mm]
81
montavimo vieta
priekinė ašis
vidinis skersmuo 1 [mm]
22
Analogai kodai: 4A0498203A
Tinka automobiliams: AUDI 100 C4 Avant, 100 C4 sedanas, A4 B5, A6 C4, A6 C4 Avant
Detali informacija:
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E (74kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E quattro (85kW, 1990.12 > 1992.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E (98kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E quattro (98kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.4 D (60kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 (110kW, 1992.03 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro (110kW, 1992.07 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 (74kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 E (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 E 16V (103kW, 1992.01 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 E quattro (85kW, 1990.12 > 1992.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.3 E (98kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.3 E quattro (98kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.4 D (60kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 (110kW, 1992.03 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 quattro (110kW, 1992.04 > 1994.07)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro (128kW, 1995.01 > 1997.07)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 (74kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 (85kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 16V (103kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 16V quattro (103kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.3 (98kW, 1994.06 > 1995.12)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 (74kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 (85kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V (103kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V quattro (103kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.3 (98kW, 1994.06 > 1995.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro (110kW, 1994.06 > 1997.12)