Jutiklis, skirstomojo veleno padėtis RIDEX 3946S0044
GamintojasNerastas
Kodas3946S0044
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įtampa [V]
12
jungties korpuso forma
ovalas
jutiklio tipas
holo jutiklis
Kištukinių kontaktų skaičius
3
Papildomas straipsnis / informacija 2
be kabelio
su sandarikliu
Detali informacija:
OPEL AGILA A (H00) 1.0 (F68) (44kW, 2003.08 > 2007.12)
OPEL AGILA A (H00) 1.0 12V (F68) (43kW, 2000.09 > 2007.12)
OPEL AGILA A (H00) 1.2 16V (F68) (55kW, 2000.09 > 2007.12)
OPEL AGILA A (H00) 1.2 16V Twinport (F68) (59kW, 2004.07 > 2007.12)
OPEL AGILA A (H00) 1.3 CDTI (F68) (51kW, 2003.08 > 2007.12)
OPEL AGILA B (H08) 1.3 CDTI (F68) (55kW, 2008.04 > .)
OPEL ASTRA F Hečbekas (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68) (66kW, 1996.01 > 1998.01)
OPEL ASTRA F Kabrioletas (T92) 1.4 i 16V (66kW, 1996.01 > 2001.03)
OPEL ASTRA F Sedanas (T92) 1.4 i 16V (F19, M19) (66kW, 1996.02 > 1998.09)
OPEL ASTRA F Universalas (T92) 1.4 i 16V (F35, M35) (66kW, 1996.02 > 1998.01)
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98) 1.4 16V (F08, F48) (66kW, 2004.05 > 2009.07)
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 16V (66kW, 2004.07 > 2007.09)
OPEL ASTRA G CLASSIC Sedanas (T98) 1.4 16V (F69) (66kW, 2004.05 > 2009.07)
OPEL ASTRA G Dėžės kėbulas / universalas (F70) 1.2 (F70) (48kW, 1998.09 > 2000.08)
OPEL ASTRA G Hečbekas (T98) 1.2 16V (F08, F48) (48kW, 1998.02 > 2000.09)
OPEL ASTRA G Hečbekas (T98) 1.2 16V (F08, F48) (55kW, 2000.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G Hečbekas (T98) 1.4 16V (F08, F48) (66kW, 1998.02 > 2005.01)
OPEL ASTRA G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69) (48kW, 1998.09 > 2000.09)
OPEL ASTRA G Sedanas (T98) 1.2 16V (F69) (55kW, 2000.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G Sedanas (T98) 1.4 16V (F69) (66kW, 1998.09 > 2005.01)
OPEL ASTRA G Universalas (T98) 1.2 16V (F35) (48kW, 1998.02 > 2000.09)
OPEL ASTRA G Universalas (T98) 1.2 16V (F35) (55kW, 2000.09 > 2004.07)
OPEL ASTRA G Universalas (T98) 1.4 16V (F35) (66kW, 1998.06 > 2004.07)
OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) (59kW, 2005.08 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) (55kW, 2004.04 > 2004.10)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) (66kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) (66kW, 2009.08 > .)
OPEL ASTRA H Dėžės kėbulas / universalas (L70) 1.4 EcoTec (L70) (66kW, 2004.12 > 2012.12)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) (55kW, 2005.03 > .)
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) (66kW, 2005.03 > .)
OPEL ASTRA H Sedanas (A04) 1.4 (L69) (66kW, 2007.02 > 2010.06)
OPEL ASTRA H Universalas (A04) 1.4 (L35) (55kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H Universalas (A04) 1.4 (L35) (66kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H Universalas (A04) 1.4 LPG (L35) (66kW, 2009.08 > .)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas 1.4 16V (66kW, 2005.08 > .)
OPEL COMBO Furgonas / erdvus limuzinas (X12) 1.4 (B05) (70kW, 2012.02 > .)
OPEL COMBO Tour 1.4 (66kW, 2004.10 > 2011.12)
OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) (70kW, 2012.02 > .)
OPEL CORSA A Hečbekas (S83) 1.2 (F08, W5L) (40kW, 1986.02 > 1989.04)
OPEL CORSA A Hečbekas (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68) (40kW, 1982.09 > 1990.02)
OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19) (40kW, 1982.09 > 1993.03)
OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68) (40kW, 1996.11 > 2000.09)
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68) (48kW, 1998.03 > 2000.09)
OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) (43kW, 2000.09 > 2009.12)
OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) (44kW, 2003.06 > 2009.12)
OPEL CORSA C (X01) 1.2 (F08, F68) (55kW, 2000.09 > 2009.12)
OPEL CORSA C (X01) 1.2 Twinport (F08, F68) (59kW, 2004.07 > 2009.12)
OPEL CORSA C (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) (66kW, 2003.06 > 2009.12)
OPEL CORSA C Hečbekas (X01) 1.2 (F08, W5L) (59kW, 2005.07 > .)
OPEL CORSA C Hečbekas (X01) 1.2 16V (F08, W5L) (55kW, 2000.09 > .)
OPEL CORSA C Hečbekas (X01) 1.4 (W5L, F08) (66kW, 2003.08 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) (44kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (51kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (59kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (63kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (59kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (61kW, 2011.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (63kW, 2011.08 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (66kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) (66kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D Hečbekas (S07) 1.0 (L08) (44kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D Hečbekas (S07) 1.2 (L08) (51kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D Hečbekas (S07) 1.2 (L08) (59kW, 2009.07 > .)
OPEL CORSA D Hečbekas (S07) 1.2 (L08) (63kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) (51kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E Hečbekas (X15) 1.2 (08) (51kW, 2015.01 > .)
OPEL MERIVA A Autobusiukas (X03) 1.4 16V Twinport (E75) (66kW, 2004.07 > 2010.05)
OPEL MERIVA A Autobusiukas (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) (66kW, 2004.07 > 2010.05)
OPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97) (66kW, 2004.06 > .)