Spyruoklė RIDEX 188C0210
GamintojasNerastas
Kodas188C0210
Kokybės klasėEkonominė
storis [mm]14,5
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
bendras ilgis [mm]
293
ilgis [mm]
287
Išorinis skersmuo [mm]
132
montavimo vieta
galinė ašis
pakaba
Transporto priemonėms be sportinės pakabos
spyruoklės forma
sraigtinė spiralė
storis 1 [mm]
14,5
Tinka automobiliams: AUDI A4 B6 Avant, A4 B6 Kabrioletas, A4 B7 Avant, A4 B7 kabrioletas
Detali informacija:
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 (75kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (74kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro (96kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 (96kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI (110kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (120kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (125kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI (114kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro (132kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (162kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (160kW, 2001.04 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (162kW, 2001.09 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2009.03)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.0 (96kW, 2004.09 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.4 (120kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.4 (125kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 2.5 TDI (120kW, 2002.08 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 3.0 (160kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 3.0 (162kW, 2002.04 > 2005.12)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 (75kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 (96kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (125kW, 2006.10 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.5 TDI (120kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 (160kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (100kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (103kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TFSI 16V (147kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI (188kW, 2006.01 > 2009.03)