                                SNR                                                DPF357.16,
Skriemulys, alkūninis velenas SNR DPF357.16
GamintojasSNR
KodasDPF35716
Kokybės klasėAukščiausia
plotis [mm]34
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
briaunų skaičius
6
diržo takelių skaičius (PK)
6
Išorinis skersmuo 1 [mm]
143
išorinis ø 1 [mm]
143
Detali informacija:
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro (188kW, 2012.03 > 2012.11)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI (147kW, 2004.09 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.09 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) S3 quattro (188kW, 2007.02 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) S3 quattro (195kW, 2006.11 > 2012.08)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI (147kW, 2004.09 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.09 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro (188kW, 2008.07 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro (195kW, 2008.06 > 2013.03)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (125kW, 2006.10 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (125kW, 2006.10 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TFSI 16V (147kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TFSI (125kW, 2005.06 > 2011.03)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TFSI (125kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI (147kW, 2006.08 > 2010.06)
AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro (195kW, 2008.05 > .)
AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro (200kW, 2008.05 > .)
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI (147kW, 2007.03 > 2010.06)
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro (195kW, 2008.05 > .)
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro (200kW, 2008.05 > .)
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI (110kW, 2004.05 > 2009.03)
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI (147kW, 2006.04 > 2009.05)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 (147kW, 2007.06 > 2009.05)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (147kW, 2009.03 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI (147kW, 2009.06 > .)
SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R (195kW, 2009.09 > 2012.12)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI (136kW, 2005.09 > 2006.05)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI (147kW, 2005.05 > 2009.03)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI (177kW, 2006.11 > 2011.05)
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.11 > 2009.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2013.02)
VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI (147kW, 2006.03 > 2015.08)
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI (147kW, 2004.10 > 2009.02)
VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI (169kW, 2006.09 > 2008.12)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi (173kW, 2011.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (188kW, 2009.11 > 2013.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (195kW, 2009.11 > 2011.05)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (199kW, 2009.11 > 2012.11)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 R (195kW, 2013.01 > .)
VW GOLF VI kabrioletas (517) 2.0 TSI (162kW, 2013.11 > .)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.10 > 2010.10)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.07 > 2010.07)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI (147kW, 2005.08 > 2010.11)
VW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC (162kW, 2013.08 > .)
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R (188kW, 2009.11 > 2017.11)
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R (195kW, 2009.11 > 2017.11)
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R (206kW, 2014.05 > 2017.11)