                                RIDEX                                                685I0060, Nen
Uždegimo laido komplektas RIDEX 685I0060
GamintojasNerastas
Kodas685I0060
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
grandinių skaičius
4
ilgis 1 [mm]
300
ilgis 2 [mm]
300
ilgis 3 [mm]
380
ilgis 4 [mm]
500
Detali informacija:
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 (61kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 (61kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 (61kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LS0A, LS0C, LS0E, LS0G) (55kW, 2004.09 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) (55kW, 2006.02 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LS0B, LS0D, LS0F, LS0H) (64kW, 2004.09 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel (62kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 (62kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 (55kW, 2009.03 > .)
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 (64kW, 2009.03 > .)
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 (62kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 (55kW, 2007.02 > .)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) (64kW, 2007.02 > .)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel (62kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel (64kW, 2008.11 > .)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 (62kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN Pikapas (US_) 1.4 (55kW, 2009.01 > .)
DACIA LOGAN Pikapas (US_) 1.6 (64kW, 2008.03 > .)
DACIA LOGAN Pikapas (US_) 1.6 Bifuel (62kW, 2010.05 > .)
DACIA LOGAN Pikapas (US_) 1.6 MPI 85 (62kW, 2010.05 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) (55kW, 2008.06 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.4 MPI LPG (53kW, 2009.01 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) (64kW, 2008.06 > .)
DACIA SANDERO (BS_) 1.6 MPI 85 (BS03) (62kW, 2010.05 > .)
DACIA SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) (55kW, 2003.02 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) (55kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) (66kW, 1998.09 > 2005.05)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.4 (55kW, 2000.08 > .)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.4 (LB17) (72kW, 2000.05 > 2009.02)
RENAULT CLIO SYMBOL I (LB_) 1.6 (66kW, 1998.03 > .)
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (55kW, 1997.08 > .)
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) (64kW, 2008.02 > .)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (55kW, 1997.08 > 2008.06)
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) (64kW, 2008.02 > .)
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 (55kW, 2004.09 > .)
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (64kW, 2004.09 > .)
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.4 (55kW, 2007.10 > .)
RENAULT LOGAN I universalas (KS_) 1.6 (64kW, 2007.04 > .)
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 (60kW, 2014.04 > .)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) (55kW, 1996.01 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) (66kW, 1996.01 > 1999.03)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) (55kW, 1996.01 > 1999.03)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG (66kW, 1995.08 > 1999.03)
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) (66kW, 1996.10 > 1999.03)
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) (55kW, 1996.09 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 (64kW, 2000.02 > 2000.09)
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) (66kW, 1996.09 > 1999.03)
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) (55kW, 1996.09 > 1999.03)
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) (66kW, 1996.03 > 1999.03)
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) (55kW, 1999.03 > 2003.08)
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) (66kW, 1999.03 > 2003.08)
RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) (66kW, 1996.10 > 1999.10)
RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) (55kW, 1997.01 > 1999.09)
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 (55kW, 2008.09 > 2014.06)