Spyruoklė RIDEX 188C0125
GamintojasNerastas
Kodas188C0125
Kokybės klasėEkonominė
storis [mm]12,5
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
353
Išorinis skersmuo [mm]
117
Išorinis skersmuo [mm]
118
montavimo vieta
galinė ašis
spyruoklės forma
sraigtinė spiralė
storis 1 [mm]
12,5
Analogai kodai: 3C0511115AC
Tinka automobiliams: VW PASSAT B6, PASSAT B7
Detali informacija:
VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 (75kW, 2005.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI (85kW, 2005.03 > 2008.06)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI (77kW, 2009.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI (112kW, 2009.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI (118kW, 2007.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI (77kW, 2005.03 > 2008.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI (110kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (81kW, 2008.11 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (88kW, 2005.11 > 2007.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (90kW, 2005.08 > 2006.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (100kW, 2005.03 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (120kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI (147kW, 2005.07 > 2010.07)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI (90kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI (118kW, 2012.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel (118kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI (112kW, 2011.02 > .)
VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI (118kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI (155kW, 2010.11 > 2014.12)