Sankabos komplektas RIDEX 479C0051
GamintojasNerastas
Kodas479C0051
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
kelių dalių
trijų dalių
krumplių skaičius
20
papildomas gaminys / papildoma informacija
su prispaudimo plokšte
Papildomas straipsnis / informacija 2
su atjungikliu
su sankabos disku
skersmuo [mm]
190
stebulės profilis
15,2x17,3
Detali informacija:
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (59kW, 2000.10 > 2001.10)
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 (60kW, 1998.12 > 2002.12)
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (59kW, 2000.10 > 2001.10)
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 (60kW, 1998.12 > 2000.10)
FIAT IDEA (350_) 1.2 16V (59kW, 2004.01 > .)
FIAT MAREA (185_) 1.2 16V (60kW, 1998.10 > 2002.05)
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.2 16V (60kW, 1998.10 > 2002.05)
FIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.4 (51kW, 1996.04 > .)
FIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.4 Cat (51kW, 1996.04 > .)