Stabdžių būgnas RIDEX 123B0055
GamintojasNerastas
Kodas123B0055
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
100
Angos skersmuo [mm]
61
angos Ø [mm]
61
Bendras rato stebulės ilgis [mm]
61,5
Būgno skersmuo [mm]
180
Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]
217
jungės angos skersmuo [mm]
maks. būgno nusidėv. matavimas [mm]
181
maks. rato stebulės ilgis [mm]
181
montavimo vieta
galinė ašis
Papildomas straipsnis / informacija 2
be ABS jutiklio žiedo
be rato guolio
be rato stebulės
Vidinis rato stebulės ilgis [mm]
38,2
Detali informacija:
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.2 (AL) (40kW, 1984.01 > 1987.10)
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.3 (AG) (52kW, 1983.10 > 1987.10)
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GL (AH) (63kW, 1983.10 > 1987.10)
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GT (AH) (74kW, 1985.01 > 1987.10)
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GTI (AH) (66kW, 1986.03 > 1987.10)
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.2 (AM) (40kW, 1985.01 > 1987.10)
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.3 (AJ, SC9) (52kW, 1983.10 > 1987.10)
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.5 (AAH, SC9) (63kW, 1983.10 > 1987.10)
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.5 GT (AK) (74kW, 1985.01 > 1987.10)
HONDA CIVIC III sedanas (AM, AK, AU) 1.5 GTI (AK) (66kW, 1986.03 > 1987.10)
HONDA CIVIC III Shuttle (AN, AR) 1.5 (AN) (63kW, 1983.10 > 1987.10)
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.3 (EC8) (55kW, 1987.10 > 1989.12)
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.3 16V Cat (EC8) (55kW, 1989.09 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.4 L (EC9) (66kW, 1987.10 > 1989.12)
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.5 i 16V (ED6) (66kW, 1988.10 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.5 i 16V (ED6) (69kW, 1988.10 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V (ED7) (80kW, 1987.10 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF) 1.6 i 16V (ED7) (81kW, 1987.10 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.3 (ED1) (55kW, 1987.10 > 1989.12)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.4 L (ED2) (66kW, 1987.10 > 1989.12)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.5 i 16V (ED3) (66kW, 1987.10 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.5 i 16V (ED3, SH4) (69kW, 1987.10 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.6 16V 4x4 (79kW, 1987.11 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (80kW, 1987.11 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (81kW, 1987.10 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.6 i 16V (ED4) (96kW, 1987.09 > 1991.09)
HONDA CIVIC IV sedanas (ED, EF) 1.6 i 16V 4x4 (EE5) (80kW, 1989.10 > 1991.09)
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.3 16V (EG3) (55kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.5 i 16V (EG4) (66kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.5 i 16V (EG4) (69kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CRX I (AF, AS) 1.3 (AF1) (52kW, 1983.10 > 1987.10)
HONDA CRX I (AF, AS) 1.5 i (AF) (74kW, 1983.10 > 1986.11)
HONDA CRX I (AF, AS) 1.6 i 16V (AS) (92kW, 1986.03 > 1987.10)
HONDA CRX II (ED, EE) 1.4 GL (66kW, 1990.01 > 1991.12)
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9) (91kW, 1987.10 > 1992.02)
HONDA CRX II (ED, EE) 1.6 i 16V (ED9) (96kW, 1987.10 > 1989.12)
HONDA CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6) (92kW, 1992.03 > 1998.12)
ROVER 200 I sedanas (XH) 213 S (54kW, 1985.09 > 1989.09)
ROVER 200 I sedanas (XH) 216 (61kW, 1985.03 > 1989.09)
ROVER 200 I sedanas (XH) 216 Vitesse (75kW, 1985.03 > 1989.09)